شرایط و ضوابط حضور ناشران، مؤسسات، نهادها، تشکل‌های مختلف نشر، اهالی قلم و آژانس‌های ادبی سراسر کشور جهت حضور در بخش بازار جهانی کتاب سی‌امین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج،‌ بخش بازار جهانی کتاب که توسط مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران اداره می‌شود، فضایی برای شناساندن بهتر ظرفیت‌های صنعت نشر جمهوری اسلامی ایران و مراودات فرهنگی در عرصه بین‌الملل است.

نمایش قابلیت‌های نشر کتاب ایران به فعالان خارجی، زمینه‌سازی مقدمات برقراری رابطه حرفه‌ای میان ناشران ایرانی و خارجی و همچنین بررسی مشکلات و راهکارهای نشر بین‌الملل، از جمله اهداف برپایی بازار جهانی نمایشگاه کتاب تهران است.

متقاضیان برای حضور در این بخش می‌توانند حداکثر تا تاریخ 20 فروردین ماه 1396 جهت ثبت‌نام و ارائه آثار به دبیرخانه اقدام و نسبت به نمایش و معرفی دستاوردهای خود در بازار جهانی کتاب این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام ‌کنند.

شرایط ثبت‌نام برای حضور در بخش بازار جهانی کتاب در پایگاه اینترنتی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران http://www.tibf.ir اعلام شده و ثبت‌نام در این بخش صرفاً در همین سایت و نیز دبیرخانه آن صورت می‌گیرد.

سی‌اُمین نمایشگاه کتاب تهران از تاریخ 13 تا 23 اردیبهشت‌ماه در شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج