امام جمعه بروجرد گفت: حضور شهدا موجب می‎شود که راه و مسیر انقلاب گم نشود.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‎الاسلام حسن ترابی ظهر امروز در آئین تشییع و تدفین پیکر دو شهید گمنام در دانشگاه آیت الله بروجردی این شهرستان اظهار کرد: حضور شهدا موجب می‎شود که راه را گم نکرده و فراموش نکنیم که آرامش امروز مرهون جان‎فشانی‎های آنان است.

وی عنوان کرد: عزت، عظمت، اقتدار، امنیت، آرامش و آسایش امروز ایران اسلامی مرهون و مدیون ایثار، فداکاری و شهادت‎طلبی شهدا و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس و سال‎های پس از آن است.

امام جمعه بروجرد به میزبانی مردم این شهرستان از پیکرهای پاک دو شهید گمنام دفاع مقدس اشاره و تاکید کرد: آنان شهدای گمنام نه، بلکه شهدای نام‎آور، نامداری و آبرومند در درگاه خداوند متعال هستند.

ترابی با اشاره به اینکه امروز فضای شهر دارالمومنین بروجرد به عطر وجود شهدا معطر شده است، خاطر نشان کرد: شهروندان بروجردی برای چندمین بار میزبان شهدای نام‎آور دفاع مقدس هستند و به این میزبانی می‎بالند.

وی با تقدیر از حضور اقشار مردم در آئین تشییع و تدفین پیکرهای مطهر دو شهید گمنام در بروجرد تصریح کرد: آحاد مردم به پاس تجلیل و تکریم از مقام شامخ شهدا آمدند، تا عهد و پیمانی دگر با شهدا و اهداف و آرمان‎های والای آنها ببندند.

امام جمعه بروجرد اظهار کرد: شهروندان بروجردی آمدند که وعده دهند، راه خونین شهدا که همانا راه اسلام، قرآن، اهل بیت علیهم‎السلام و امام راحل است، را با رهبری‎های داهیانه مقام معظم رهبری حضرت آیت‎الله خامنه‎ای (مد ظله‎العالی) ادامه می‎دهند.

ترابی حضور دو شهید گمنام را مایه خبر و برکت برای شهرستان بروجرد دانست و ادامه داد: حضور شهدا موجب می‎شود که ما راه را گم نکرده و فراموش نکنیم که امنیت امروز ثمره مجاهدات و خون‎های پاک شهدا است.

وی با قدردانی از حضور گسترده و مثال‎زدنی شهروندان بروجردی در آئین تشییع و تدفین شهدای گمنام بیان کرد: مردم در استقبال از شهدا و تشییع پیکرهای مطهر آنان سنگ تمام گذاشتند.

گفتنی است، حضور اقشار مردم، خانواده‎های معظم شهدا و مسؤولان در آئین‎های استقبال و تشییع و تدفین دو شهید گمنام صحنه‎های با شکوه و غرورآفرینی را به نمایش گذاشت.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج