تصویربرداری سریال «نفس» به کارگردانی جلیل سامان این روزها در شمال کشور در یکی از روستاهای رامسر ادامه دارد و بازیگران جدیدی به پروژه پیوسته‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج، قربان نجفی آخرین بازیگری است که تاکنون به پروژه پیوسته است.

این سریال که پیش از این قرار بود در دهه فجر از شبکه سه سیما پخش شود، به دلیل توقف در تصویربرداری، به دهه فجر امسال نرسید، سریالی که تاکنون تصویربرداری آن سه بار متوقف شده است.

«نفس» پس از سریال‌هایی چون «ارمغان تاریکی» و «پروانه» سه گانه جلیل سامان را کامل می‌کند و یک درام پیچیده است که در بستر وقایع سیاسی قبل و بعد از انقلاب روی می‌دهد.

داستان این سریال درباره جوانی پر شر و شور است که در بحبوحه وقایع انقلاب رازی در زندگی‌اش فاش می‌شود. او برای رسیدن به حقیقت حوادث پیچیده‌ای را پشت سرمیگذارد.

از جمله لوکیشن‌های این سریال می‌توان به روستای وردیج، خیابان ایتالیا و منطقه کلاک در کرج اشاره کرد.

همچنین برخی شخصیت‌هایی که مخاطبانِ آثارِ این کارگردان آنها را در ساخته‌های قبلی او همچون «ارمغان تاریکی» و «پروانه» شناخته‌اند، در «نفس» نیز حضور دارند.

از جمله شخصیت سیدحسن؛ روحانی که ایفای نقش او را هدایت هاشمی برعهده داشت و او با همین کاراکتر در سریال «نفس» نیز حضور دارد.

بازیگران این سریال عبارتند از: مسعود رایگان، ژاله صامتی، علیرضا کمالی، بهناز جعفری، احسان امانی، شهاب شادابی، هادی عامل هاشمی، پژمان جمشیدی با معرفی ساناز سعیدی و با حضور فاطمه گودرزی، هدایت هاشمی، داریوش فرهنگ، معصومه قاسمی پور، رامین راستاد، قربان نجفی

«نفس» تولید گروه فیلم و سریال شبکه سوم سیما سومین سریال از سه گانه «جلیل سامان» است که ماه‌های آخر تصویربرداری را پشت سر می‌گذارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج