مدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر از ساده‌تر شدن ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات هوشمند تلگرام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، شادمهر راستین مدیر باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر با اشاره به استقبال علاقه‌مندان و تسهیل ثبت نام و عضویت در این باشگاه از طریق ربات تلگرام گفت: شرط اصلی برای حضور و استفاده از برنامه های جشنواره جهانی فیلم فجر، ثبت نام گروه های متقاضی، در این باشگاه است. به همین منظور و برای دسترسی و ثبت نام آسان ربات تلگرامی باشگاه جشنواره جهانی فیلم فجر با نام fiff_bot@ روش جدید، سریع و قابل دسترسی برای کسانی است که می خواهند از برنامه های جشنواره استفاده کنند.

وی افزود: علاقه مندان می توانند با عضویت در این ربات و ارایه مشخصات به عنوان یک شخصیت حقیقی از برنامه‌های جشنواره استفاده کنند. کافی است از طریق تلگرام خود وارد ربات تلگرامی جشنواره شوند و با پاسخ به چند سوال شامل نام، نام خانوادگی، آدرس ایمیل، تحصیلات و سن، کد ثبتی را که برای آن ها ایمیل می شود، دریافت کنند. با دریافت کد و پس از درجه بندی افراد بر اساس مشخصاتی که ثبت کرده‌اند برای آن ها کارت صادر می‌شود که از این طریق می توانند بلیت‌های جشنواره را رزرو، خریداری و یا در دیگر برنامه‌های جشنواره شرکت کنند.

راستین اظهار کرد: اطلاع از تمامی اخبار جشنواره، دیدن تیزر فیلم های منتخب، استفاده از برنامه‌ روزانه، دریافت فرم های نظر سنجی، ارتباط با گروه های مشخصی که در ایام جشنواره تشکیل می‌شود، اطلاع از جدول برنامه ها، ارتباط با دفتر جشنواره و استفاده از برنامه های جانبی باشگاه همه از امکاناتی است که پس از ثبت نام از طریق ربات تلگرامی برای اعضای باشگاه امکان‌پذیر خواهد بود.

مدیر باشگاه جشنواره جهانی با اشاره به این نکته که تا کنون بیش از 11300 نفر در باشگاه ثبت نام کرده اند و بیش از 70 درصد این ثبت نام ها از طریق ربات تلگرام بوده است، گفت: ویژگی دیگر این کانال برای ایجاد انگیزه و شوق آفرینی در دوران ثبت نام این است که افراد می‌توانند با ارسال این کانال به 10 نفر و ثبت نام آنها مسیر شاخه ای را ایجاد کنند. به این صورت به ازای هر 10 ثبت نام که یک نفر مشخص عامل آن باشد، فرد معرف که لینک کانال را برای 10 نفر ارسال کرده و آن ها نیز ثبت نام کرده اند، تسهیلات ویژه برای دیدن فیلم‌ها در ایام جشنواره دریافت خواهد کرد.

سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، 1 تا 8 اردیبهشت ماه 1396 (۲۸-۲۱ آوریل ۲۰۱۷) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج