تهیه کننده فیلم«جوراب شو»از پایان فیلمبرداری آن خبر داد و گفت تلاش دارد این فیلم در تابستان اکران شود.

داریوش بابائیان تهیه کننده سینما در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج درباره جدیدترین ساخته خود «جوراب شو» که فیلمی مخصوص کودکان است، گفت:فیلمبرداری این فیلم دیروز به پایان رسید و حامد رضی در حال انجام تدوین و صداگذاری این فیلم به صورت همزمان است.

وی افزود:بخشی از آوازهای فیلم قبلا به صورت پلی بک سر صحنه فیلم اجرا و ضبط شده بود و در حال حاضر شاهین بیاتی با استفاده از این صداهای شاهد ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرده است.

بابائیان با بیان اینکه رونمایی این فیلم در جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان اصفهان خواهد بود،گفت:برای اکران این فیلم فصل تابستان را مد نظر دارم که زمان تعطیلی مدارس است و مخاطبان اصلی این فیلم می توانند از آن استقبال کنند.

 به گزارش خبرگزاری موج، «جوراب شو» یک فیلم کودک است و قصه عروسک هایی را روایت می کند که دلشان می خواهد با سازندگان خود به تلویزیون بروند و برنامه اجرا کنند که در ادامه اتفاقاتی رخ می دهد.

سحر ولد بیگی، حمیدرضا اسعدی، مریم شاه ولی، محمد مایلی، مجید مختارپور، ترنم کرمانیان و ... از بازیگران این اثر هستند و از دیگرعوامل پشت صحنه «جوراب شو» هم می توان به مدیر فیلمبرداری: فریبرز سیگارودی، کارگردان و طراح صحنه: علیرضا محمودزاده، طراح گریم: رضا سعیدی، مدیر تولید: کیان باباییان، تدوین: حامد رضی، صدابردار: هادی معنوی پور، مشاور کارگردان بیژن میرباقری، طراح لباس: حمیده رسولی، عروسک گردانان و صدا پیشگان: بهرام بهبهانی، حمیده رسولی، نسیم یاقوتی، عباس فرطوسی، گروه کارگردانی: دانیال اسماعیل زاده، شیما افسری، منشی صحنه: سمانه واعضی، گروه صحنه: محسن جمشیدی، فرهاد نصر، مسئول لباس: زهرا نامور و ... اشاره کرد.

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج