گروه موسیقی «دارکوب» دور جدید فعالیت‌های خود را به زودی با انتشار تک قطعه‌های جدید، موزیک‌ویدئو و آلبوم از سر خواهد گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، «دارکوب» که در سال‌های گذشته با فعالیت مداوم و جدی در حوزه موسیقی کشور، نظر بسیاری از دوستداران موسیقی «فیوژن» را توانسته به سمت آثار خود جلب کند، با انتشار قطعات جدید و انتشار موزیک ویدئوهایی تازه به پیشواز سال جدید می‌رود و آلبوم جدید این گروه نیز تابستان سال آینده روانه بازار موسیقی کشور خواهد شد.

این گروه که در آثار جدیدش از حضور یک خواننده جدید بهره خواهد برد، در تلاش است بار دیگر و پس از انتشار آثار جدیدش، در اوایل سال آینده در تهران به همت موسسه «کامیاب بهاران» و تهیه‌کنندگی علی حق‌شناس روی صحنه برود و تور کنسرت‌های خود را برگزار کنند.

نخستین قطعه جدید دارکوب که اثری باکلام است، اسفندماه امسال منتشر خواهد شد و پس از انتشار این اثر، گروه دارکوب به صورت رسمی از فعالیت‌های جدید خود رونمایی خواهد کرد.

اعضای اصلی گروه دارکوب را همایون نصیری (سرپرست)، امید حاجیلی، آرش پژندمقدم، مسعود همایونی، دارا دارایی و آرین ملیکیان تشکیل می‌دهند و این گروه در دوره‌های مختلف از حضور نوازنده‌ها و خواننده‌های مهمان از قبیل حامد بهداد، محسن شریفیان، مهران مدیری و... بهره برده است.

سه آلبوم «دارکوب» (مرداد 1389)، «لیوا» (شهریور 92) و «نوکوب» (شهریور 94)، آثار رسمی گروه دارکوب هستند که به صورت رسمی در بازار موسیقی کشور منتشر شده‌اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج