همایش «روز جهانی داستان کوتاه» با تقدیر از «فریبا وفی» برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، همایش «روز جهانی داستان کوتاه» با همکاری کانون فرهنگی چوک و کانون ادبیات ایران روز سه‌شنبه 26 بهمن‌ماه ساعت 5 عصر در کانون ادبیات ایران به آدرس مفتح جنوبی، کوچه اردلان، پلاک 25 برگزار خواهد شد.

مهدی رضایی دبیر کانون فرهنگی چوک در این‌باره گفت: این چهارمین سالی است که این همایش را برگزار می‌کنیم. در سال 90 با همکاری فرهنگسرای اخلاق، در سال 92 با همکاری مجله بخارا و در سال 94 با همکاری کانون ادبیات ایران این همایش را برگزار کردیم. همچنین همایش در سال 92 با بزرگداشت استاد جمال میرصادقی و در سال 94 با بزرگداشت استاد قباد آذرآیین همراه بود.

او افزود: به نظرم برگزاری این همایش‌های سالیانه باید با بزرگداشت و تقدیر از پیشکسوتان عرصه ادبیات همراه باشد. امسال نیز تصمیم گرفتیم علاوه بر برگزاری همایش روز جهانی داستان، از «فریبا وفی» نویسنده فعال عرصه ادبیات داستانی است تقدیر کنیم.


دبیر کانون فرهنگی چوک افزود: آقای محمدرضا گودرزی سخنران مراسم روز جهانی داستان خواهد بود و پیام‌هایی از نویسندگان و هنرمندان ایران و جهان خوانده خواهد شد. از دیگر سخنرانان این مراسم خانم‌ها فریبا حاج‌دایی و سپیده ابرآویز هستند که درباره آثار و فعالیت‌های فریبا وفی سخنرانی خواهند کرد. اجرای برنامه با مائده مرتضوی خواهد بود و حضور در این همایش برای همه علاقه‌مندان آزاد است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج