دومین نمایشگاه لباس با موضوع دفاع مقدس ۲۷ بهمن‌ماه به مدت هشت روز در فرهنگسرای نیاوران همزمان با سالروز عملیات والفجر ۸ آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی این برنامه، این نمایشگاه نخستین‌بار بهمن‌ماه سال گذشته در فرهنگسرای نیاوران با هدف استفاده از اِلمان‌ها و مفاهیم جنگ تحمیلی طراحی، با بررسی نگاه نسل پس از جنگ به این مفاهیم و با توجه به برقراری ارتباط مؤثر با مخاطب برگزار شد که با استقبال هنرمندان، مدیران و اصحاب فرهنگ و هنر، جانبازان و اسرای جنگ تحمیلی مواجه شد.

در دومین نمایشگاه لباس دفاع مقدس بیش از۵۰ لباس با هدف نشان دادن صلح‌طلبی و جنگ‌ستیزی مردم ایران ضمن بررسی دلیل و انگیزه حضور رزمندگان در جبهه‌های جنگ و بیان نگرش نسل بعد از جنگ به مفاهیم دفاع مقدس به منظور روایت زندگی جانبازان، اسرا ، شهدای جنگ تحمیلی و خانواده‌های‌شان و حماسه‌های هشت سال دفاع مقدس به‌نمایش درخواهد آمد.

مینا افروزی، ساناز مسلمی، گلنوش صالحی، سپیده پارساپور و شیما شعبانی‌فر طراحانی هستند که در این دو دوره برای نمایشگاه لباس دفاع مقدس، لباس طراحی کرده‌اند.

افتتاحیه دومین نمایشگاه لباس دفاع مقدس با عنوان جنگ به روایت لباس ٢٧ بهمن‌ماه از ساعت ۱۴ همزمان با سالروز عملیات والفجر ٨ در فرهنگسرای نیاوران با حضور شخصیت‌های فرهنگی - هنری، جمعی از خانواده‌های شهدا، طراحان لباس و اصحاب رسانه برگزار خواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج