مخاطبان تلویزیون از چند شبکه تلویزیونی می‌توانند شکوه حضور یک ملت را برای پیمانی مجدد با آرمان‌های انقلاب و امام(ره) در روز ۲۲ بهمن مشاهده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، دوربین‌های سیمای جمهوری اسلامی در چند شبکه سراسری و همه شبکه‌های استانی، روز جمعه، آماده انعکاس حضور میلیونی مردم و راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن هستند.

شبکه‌های یک، خبر و پنج سیما، با استقرار دوربین‌ها و واحدهای سیار و ثابت خود در مسیر راهپیمایی، این رخداد سالانه را برای ایران و جهان به نمایش خواهند گذاشت.

شبکه خبر با تغییر در جدول پخش روزانه خود، ارتباط با واحدهای سیار و ثابت و خبرنگاران خود را در دستور کار قرار داده و از لحظه آغاز راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران، شور انقلابی مردم را به نمایش خواهد گذاشت. این شبکه در ارتباط با مراکز استانی نیز تصاویر لحظه به لحظه راهپیمایی را از سراسر کشور برای مخاطبانش پخش خواهد کرد.

شبکه یک

ویژه برنامه "من انقلابی‌ام" با هدف حضور پرشور در راه پیمایی ۲۲ بهمن از شبکه یک سیما پخش می‌شود. این ویژه برنامه به تهیه‌کنندگی مقداد مومن نژاد، جمعه ۲۲ بهمن، از ساعت ۸ صبح، به صورت زنده اجرا خواهد شد.

پخش مستندهای انقلاب، نماهنگ های ویژه روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین ارتباط با استان‌های سراسر کشور و حضور مردم در راه پیمایی جشن پیروزی انقلاب اسلامی از جمله بخش‌های برنامه "من انقلابی ام" است.

شبکه پنج سیما

"مهروطن" عنوان ویژه برنامه ۲۲بهمن شبکه پنج سیماست که پنجشنبه و جمعه ۲۱ و ۲۲ بهمن، با مخاطبان همراه می شود.

شهرام نسترن راد تهیه کننده ویژه برنامه "مهر وطن"گفت: این ویژه برنامه در بخش اول ،پنجشنبه ۲۱ بهمن، ساعت ۲۰:۲۰، از شبکه پنج سیما پخش می شود.

برقراری ارتباط تلفنی با مسؤولان راهور، سازمان تبلیغات اسلامی و اطلاع رسانی در باره مسیرهای راه پیمایی ۲۲ بهمن از جمله اهداف این برنامه است. بهروز تشکر، حسین مولایی و محمد نظری مجریان این ویژه برنامه هستند.

ویژه برنامه "مهر وطن" جمعه ۲۲ بهمن، ماه از ساعت ۸ صبح حضور پرشکوه و گسترده مردمی را در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ماه پوشش تصویری می دهد.

شبکه پنج سیما با استقرار پایگاهی در خیابان آزادی تقاطع یادگار امام با دعوت از چهره های فرهنگی ، هنری و ....  حضور پرشکوه ملت ایران را در قاب تصویر نمایش می دهد.

در ایستگاه ویژه شبکه پنج سیما جمعی از مجریان شبکه و مجریان کودک و عروسک های برنامه رنگین کمان نیز با کودکان و نوجوانان همراه می شود.

ویژه برنامه "مهر وطن" از ساعت ۸ صبح، جمعه۲۲ بهمن، در فواصل برنامه، میان برنامه های مناسبتی و ویژه برنامه های دهه مبارک فجر را از سال های گذشته پخش خواهد کرد.

شبکه شما

شبکه شما نیز انعکاس راهپیمایی مردم سراسر کشور را در قاب های چند گانه خود، در دستور کار قرار داده است و در ارتباط با مراکز استان ها، مخاطبان خود را از حضور میلیونی مردم در نقاط مختلف کشور در این روز باشکوه آگاه می کند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج