پیش تولید مجموعه نمایشی «٧ خان» آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج،  «٧ خان» عنوان مسابقه‌ای داستانی به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی علی صادق شیرازی است که پس از چند ماه تحقیق و نگارش به تازگی وارد مرحله پیش تولید شده و براساس برنامه ریزی های از قبل انجام گرفته از اوایل ماه آینده مقابل دوربین خواهد رفت.

این نمایش به طور کامل در جزیره قشم ساخته می‌شود.

شرکت‌کننده‌های «٧ خان» از بازیگران سینما و تلویزیون، خوانندگان و ورزشکاران انتخاب می‌شوند و رایزنی‌های اولیه نیز با تمامی گزینه‌ها آغاز شده است.

در واقع این مجموعه نمایشی به صورت یک مسابقه واقعی در قالب یک داستان نمایشی است و ترکیبی از فیلم و رقابت در آن به تصویر کشیده می‌شود.

همچنین یک مجری نیز از ابتدا تا انتهای داستان وظیفه هدایت بازیگران این رقابت را برعهده دارد که مجری نیز از بازیگران سینما و تلویزیون انتخاب خواهد شد.

«٧ خان» در هفت قسمت تولید می شود و قرار است در هفت فصل مستقل و هفت قسمتی با اتفاقات و شرکت کننده های جدید مقابل دوربین رود.

عوامل اصلی این پروژه که قرار است از شبکه نمایش خانگی عرضه شود، عبارتند از: کارگردان: حسین تبریزی، دستیار اول: علیرضا نجف زاده، مدیر تصویربرداری: فرشاد گل سفیدی، مدیر صدابرداری: امیر حاتمی، طراح صحنه و لباس: قاسم ترکاشوند، مدیر تولید: فریبا سادات خلیلی، مدیر روابط عمومی: امین اعتمادی، گریم: زهره سیه پوش، دستیار برنامه ریز: مهسا فتحعلی، تدوین: امیر ولی خانی، مشاور اجرایی پروژه: احسان اله تاجیک اسماعیلی، مدیر تدارکات: توماج گودرزی، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنر نمای آژند، طراح و ایده پرداز: الهه پورجعفر، تهیه کننده و سرمایه گذار: علی صادق شیرازی.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج