تعدادی از شاعران دهمین جشنواره شعر فجر با سفر به هرمزگان در ششمین محفل شعرخوانی این جشنواره که شامگاه چهارشنبه در جزیره هرمز تشکیل می‌شود، شرکت می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از کاشان، البرز، مشهد، تهران و ری، استان هرمزگان و جزیره هرمز، در ششمین محفل از محافل شعرخوانی یازدهمین جشنواره شعر فجر از شاعران کشورمان میزبانی می‌کند.
این محفل که با عنوان «خلیج فارس» در جزیره هرمز برگزار می‌شود، امشب شاهد سخنرانی مهدی قزلی، مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیانی و دبیر اجرایی جشنواره شعر فجر است. همچنین جواد محقق، غلامرضا طریقی، پونه نکوی، مسعود دیانی، سیده فاطمه موسوی، امینه دریانورد، مسلم محبی، بلقیس بهزادی، جواد ضمیری، هاجر مهدی حسینی، عبدالحسین انصاری، سارا عباسی و عبدالحسین انصاری‌نسب در آن به شعرخوانی می‌پردازند.
محفل خلیج فارس شامگاه بیستم بهمن از ساعت ۱۸ و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در سالن آمفی‌تئاتر اداره ارشاد جزیره هرمز برگزار می‌شود.
مراسم پایانی یازدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، اسفندماه امسال در مشهد مقدس،‌ پایتخت فرهنگی جهان اسلام در سال ۲۰۱۷ برگزار می‌شود و علاوه بر شاعران ایرانی که آثار منتشرشده‌شان طی سال ۹۴ در سه بخش شعر بزرگسال، شعر کودک و نوجوان و درباره شعر بررسی و داوری می‌شود، کتاب‌های شاعران افغانستان نیز که طی یک دهه در این کشور منتشر شده در بخش ویژه افغانستان مورد داوری قرار می‌گیرد.
محمدکاظم کاظمی، شاعر افغانستانی ساکن ایران، دبیر علمی یازدهمین دوره جشنواره شعر فجر است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج