همزمان با هفته دولت و به منظور دیدار با اقشار مختلف مردم استان و افتتاح پروژه‌های عمرانی، علی جنتی به عنوان نماینده رییس جمهور و هیئت دولت به همراه معاونین خود به استان اردبیل سفر می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، همزمان با هفته دولت و در آستانه سالروز شهادت شهیدان محمد علی رجایی و محمد جواد باهنر، به منظور دیدار با اقشار مختلف مردم استان و افتتاح پروژه های عمرانی، علی جنتی به همراه معاونین خود روزهای سوم و چهارم شهریور به استان اردبیل سفر می کند.

در این سفر وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی به عنوان نماینده هیئت دولت، ضمن دیدار با اقشار مختلف مردم، نشست با خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان و آزادگان، فعالان اقتصادی، فعالان قرآنی و اصحاب فرهنگ و هنر وبازدید از پروژه تالار شهر اردبیل، چند طرح عمرانی را به مناسبت هفته دولت افتتاح خواهد کرد.

دیدار با حضرت آیت الله سید حسن عاملی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل، شرکت در شورای اداری استان، حضور در نشست خبری و برنامه زنده تلویزیونی از دیگر برنامه های مقام عالی وزارت فرهنگ و ارشاداسلامی در سفر به اردبیل است.

نوش آبادی، کاراندیش مروستی، مرداخانی، حشمتی، ایوبی و انتظامی معاونین وزیر در امور حقوقی و مجلس، توسعه و مدیریت منابع، هنری، قرآن و عترت، سنمایی و مطبوعاتی نیز در این سفر دوروزه با حضور در شهرستان های بیله سوار، پارس آباد، گرمی، مشگین شهر، خلخال، کوثر، سرعین، نیر، نمین و اردبیل در شورای اداری شهرستان های تابعه شرکت کرده و طرح های عمرانی را افتتاح خواهند کرد.