سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران، مسابقه کتابخوانی پلاک را با موضوع خاطرات ثبت شده در «طرح هم عهدی با شهدا»، از کتابی با همین عنوان از دهه کرامت تا هفته دفاع مقدس برگزار می‌کند.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت الاسلام حسن ناصری‌پور، معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری، با بیان اینکه مسابقه کتابخوانی پلاک در تداوم اهداف طرح هم عهدی با شهدا و با هدف ترویج فرهنگ ایثار، مقاومت و شهادت‌طلبی و زنده نگه داشتن نام، یاد و خاطره حماسه‌سازان هشت سال دفاع مقدس و ارزش‌های جبهه و جهاد برگزار خواهد شد، گفت: علاقه‌مندان به ویژه هم عهدان شهدای والامقام می‌توانند ضمن بهره‌مندی از اجر معنوی این برنامه از هدایای ارزشمند مسابقه بهره‌مند شوند.
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در تشریح نحوه شرکت در مسابقه یادشده گفت: علاقه‌مندان می‌توانند فایل متنی منبع این مسابقه را از سایت کتابخانه‌های عمومی شهر تهران(www. tlib. ir) دریافت و به یکی از سه طریق ارسال پیامک، تکمیل پرسش‌نامه برخط(آنلاین) و دریافت، تکمیل و تحویل پاسخنامه‌ها به یکی از کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری در مسابقه شرکت کنند.
علاقه‌مندان می‌توانند هم زمان با دهه کرامت و میلاد پر برکت حضرت امام رضا(ع) تا پایان هفته دفاع مقدس در این مسابقه شرکت کنند و اطلاعات بیشتر را از سایت پیش گفته یا کتابخانه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در سطح مناطق ۲۲ گانه شهر دریافت کنند.