نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز در پیامی؛ جنایت فجیع انسانی را در حادثه تروریستی دیروز به مردم ولایت مدار اهواز تسلیت گفت و افزود: منافقینی که از نمایش قدرت و اقتدار قوای مسلح ایران اسلامی این گونه ترس و واهمه دارند، باید هم دست به چنین جنایت کثیف و هولناکی بزنند.

به گزارش خبرگزاری موج از فارس؛ آیت الله لطف الله دژکام در پیامی؛ جنایت فجیع انسانی حادثه تروریستی اهواز را به مردم ولایت مدار آن شهر تسلیت گفت و افزود: منافقینی که از نمایش قدرت و اقتدار قوای مسلح ایران اسلامی این گونه ترس و واهمه دارند، باید هم دست به چنین جنایت کثیف و هولناکی بزنند.

متن پیام نماینده ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

لأَنتُم أَشَدُّ رَهبَةً فی صُدُورِهِم مِّنَ اللَّهِ ذَلِکَ بِأَنَّهُم قَومٌ لا یَفقَهُونَ ( سوره حشر آیه 13 )

منافقینی که از صفوف «کانَّهُم بُنیانٌ مَرصوص» شما، حتی از نمایش قدرت و اقتدار قوای مسلح ایران اسلامی این گونه ترس و واهمه دارند، باید هم دست به چنین جنایت کثیف و هولناکی بزنند.
ترور کور مردم بیگانه به دست منافقین خبیث در دهه 60، آنان را منفور عالمیان و چهره کریه شان را برای آزاد اندیشان جهان نمایان تر نمود، اینک اذناب آن کوردلان و تفاله سفاکان داعشی، این مولود خبیث مثلث شوم نظام سلطه «آمریکا، اسرائیل و انگلیس» و همراهان آن در میان سران مرتجع کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، این گونه مردم معصوم را آماج حملات ددمنشانه خود قرار می دهند تا بار دیگر به جهانیان و مدعیان دروغین حقوق بشر ثابت کنند که به هیچ اصلی از اصول انسانیّت پایبند نیستند و نخواهند بود .
اینجانب ضمن عرض تسلیت این جنایت فجیع انسانی به ساحت مقدس حضرت صاحب الزمان روحی له الفداء، رهبر معظم انقلاب اسلامی، اهالی محترم استان خوزستان و مردم ولایت مدار اهواز بالاخص خانواده های شهداء این حادثه مولمه، علو درجات را برای این شهداء و صحّت و سلامت برای مجروحان حادثه تروریستی و صبر و اجر برای جمیع بازماندگان را از درگاه حضرت احدیّت مسئلت می نمایم.
رجاء واثق دارم که دستگاه های اطلاعاتی و قضایی به مصداق آیه شریفه «إِنَّا مِنَ الْمُجْرِمِینَ مُنْتَقِمُونَ» تمامی عوامل پشت پرده این فتنه کور را شناسایی، و در اسرع وقت ممکن به اشدّ مجازات برسانند.

والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
لطف اله دژکام
نماینده مقام معظم رهبری در استان فارس و امام جمعه شیراز