مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با ابراز خرسندی از برگزاری نمایشگاه AMB در شهرآفتاب گفت:این نمایشگاه فرصت توسعه و ارتقا فعالیت های شغلی و کشف زمینه های نوین کسب و کار را فراهم می نماید.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری موج، Amb Iran  اولین نمایشگاه تجاری شناخته شده بین اللملی در زمینه برش فلز است که بعد از رفع تحریم ها در ایران برگزار می شود.

 در این نمایشگاه بیش از 180 عامل از 14 کشور دنیا شامل ، ایتالیا، فرانسه، اتریش، سوسیس، اسپانیا، لوکزامبورگ، جمهوری چک، تایوان، کره، چین، ترکیه، ایران و بزیل در رویداد سال 2017 شرکت خواهند کرد.بیش از 50عامل نمایشگاهی آلمانی به ارائه محصولات و نو آوری های خود خواهند پرداخت.

رییس شرکت نمایشگاه های بین المللی اشتوتگارت با بیان اینکه ایران فرصت های خیلی خوبی در زمینه کسب و کار دارد گفت: در این نمایشگاه ماشین ابزارها و تجهیزات فلزکاری عرضه می شود که حتی در اروپا قبلا عرضه و رونمایی نشده است.

اولریخ کرومر ادامه داد:ایرانیان علاوه بر داشتن ظرفیت های مناسب برای همکار ی استقبال بیشتری از تولیدکنندگان اروپایی داشتند و خوشحالیم که در زمان تحریم ها ارتباط خوبی با شرکای ایرانی خود داشته ایم.

وی افزود: وضعیت کلی اقتصاد ایران و همچنین عملکرد شرکت های ایرانی فرصت های مناسبی را در اختیار تولیدکنندگان ماشین آلات قرار داده است.

مدیر عامل مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب با اشاره به اینکه نمایشگاه ها یک رخداد علمی و فرهنگی محسوب می شوند خاطر نشان کرد:نمایشگاه AMB Iran  فرصت توسعه و ارتقا فعالیت های شغلی و کشف زمینه های نوین کسب و کار را فراهم می نماید.

سید محمد سیدی توضیح داد : گرایش اقتصاد در حال حاضر از کشور های غربی به سمت کشورهای شرقی است که می توان گفت حرکت از غرب به شرق دارد و نمایشگاه تنها رسانه ای است که در آن 5 حس درگیر است و اثر بخشی نمایشگاه در اقتصاد به اندازه ای رشد یافته است که برخی کشورها 26 درصد اقتصاد کشورشان وابسته به صنعت نمایشگاهی است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب با اشاره به نقش نمایشگاه در کاهش هزینه های تجاری گفت: یکی از استراتژی های شهرآفتاب برندسازی است که تاثیر زیادی بر ارزش افزوده دارد.

وی ادامه داد: نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب تلاش دارد با برگزاری نمایشگاه AMB Iran در زمینه برندسازی در سطح جهانی فعال باشد.

 به گفته این مسوول جایگاه ایران در دارا بودن فضای نمایشگاهی در منطقه خاورمیانه، با تکمیل فازهای نمایشگاه شهرآفتاب تغییر می‌کند و ایجاد تقویم بلند مدت نمایشگاهی یکی از اهداف ویژه نمایشگاه شهرآفتاب است.

آگاهی و شناخت فعالین حوزه صنعت با حضور 150 شرکت از 15 کشور دنیا در روزهای2-5 خردادماه در مجموعه نمایشگاهی شهر افتاب برگزار می‌شود.

amb1

amb3

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج