در دومین جشنواره برترین های تبلیغات ایران که در مرکز همایشهای بین‌المللی صدا و سیما تهران برگزار شد، کتاب "اقتصاد مقاومتی" که توسط روابط عمومی فولاد مبارکه تدوین، چاپ و منتشر شده بود، با نظر هیئت داوران به عنوان اثر اول انتخاب و لوح سپاس این جشنواره را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرگزاری موج، اثر ارسالی روابط عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در بخش مسابقه، رشته بخش ویژه (اقتصاد مقاومتی) شاخه مدیریت مصرف (اصلاح الگوی مصرف) به عنوان "اثر اول" انتخاب و شایسته دریافت "شاهین طلایی" شد. هوشمند سفیدی رئیس جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران در سخنانی برگزاری این جلسه را فرصت مناسبی برای گفتوگو و ایجاد فرهنگ خواند و اظهار امیدواری کرد: آثار این جشنواره در ارتقای کیفیت تبلیغات مؤثر باشد. وی با اشاره به استقلال در داوری گفت: داوری ما بیطرفانه و همسو با قوانین شکل گرفت. ما امسال هیأت منصفه و هیأت نظارتی را به وجود آوردیم که برای تأیید سلامت و صلاحیت هیئت داوری تشکیل شد.

رئیس جشنواره برترین‌های تبلیغات ایران اظهار کرد: حمایت نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی تحول دیگری بود که در این دوره شکل گرفته بود. ما امسال منشور اخلاقی داوری را تدوین کردیم و هیچ اسپانسری را در بخش مسابقه قبول نکردیم. وی در ادامه با اشاره به شاخص‌های ارزیابی تصریح کرد: شاخصهای ارزیابی این دوره از مسابقات، همسو با شاخصهای جهانی بود. امسال ما شاهد حضور افراد بیشتری در مسابقه بودیم و حضور شرکتهای تبلیغاتی ۱۰ برابر افزایش یافت. سفیدی با اشاره به اینکه آیا در دوره رکود باید هزینه تبلیغات کاهش پیدا کند، گفت: به دلیل اینکه ما در دوره رکود هستیم، هزینه تبلیغات را کاهش میدهیم؛ اما این امر شیوه مطلوبی نیست، زیرا در دوران رکود شرکتها میتوانند شکوفا شوند و به مخاطبان اعتماد دهند و در این زمینه باید سرمایه گذاری‌های زیادی انجام شود. وی افزود: رویکرد ما خلاقیت، اثربخشی و حق انتخاب مشتری است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج