در آستانه شبهای قدر و حضور شهروندان در مساجد و حسنیه های سطح ناحیه جهت اعمال شب احیاء بنا به مصوبه اولین نشست فصلی ستاد مدیریت بحران و پدافندغیر عامل ناحیه3 بازدید از ایمنی تجهیزات ، آموزش خادمین ، ابلاغ نکات بهداشتی آشپرخانه و... در دستور کار اعضای این ستاد قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه شش ؛ ودود صلحی دبیرستاد مدیریت بحران و پدافندغیر عامل ناحیه3 با اعلام این خبر افزود: اولین نشست فصلی ستاد مدیریت بحران و پدافندغیرعامل ناحیه3 در روز دوشنبه 22خرداماه برگزار شد  که با توجه به در پیش بودن شبهای قدر، بررسی نکات ایمنی و بهداشتی مراکر مذهبی بعنوان اولین مصوبه در دستور کار اعضای این ستاد قرار گرفت.

صلحی افزود: بررسی زیر ساخت بیمارستان های در زمان بحران همچون بررسی میزان ذخیره آب شرب، توان ژنراتور تولید برق و معرفی ملک جهت تملیک و ساخت پایگاه مدیریت بحران ناحیه از دیگر مصوبات این جلسه بود.

دبیر ستاد مدیریت بحران ناحیه3 در پایان گفت: بنا به هماهنگی بعمل آمده با یکی از مراکز آمبولانس خصوصی، مقرر شد در زمان برگزاری مراسم احیاء در مقابل مسجد کمیل، حسینه حضرت امام سجاد (علیه السلام) و حسینیه ثارالله یک دستگاه آمبولانس مستقر می شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج