شهردار منطقه 6 گفت: با پیشرفت در حوزه نرم افزاری شهر، ملاقات حضوری و چهره به چهره مردم برای انجام امور شهروندی کاهش یافته تا خدمت رسانی با شفافیت و کیفیت بهتر صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، عظیم بابایی با اشاره به روز جهانی ارتباطات و گرامیداشت هفته روابط عمومی گفت: طی دهه گذشته در تهران شاهد فعالیت های بی نظیری بوده ایم که چهره شهر را تغییر داده و به دور از انصاف است بخواهیم آن را نادیده گرفته و توجهی نشان ندهیم.

بابایی با بیان اینکه باید این فعالیت هادر کمال شفافیت و صراحت به اطلاع شهروندان رسانده شود، اضافه کرد: افزایش سرانه فضای سبز تهران، گسترش شبکه های ارتباطی و حمل و نقل، افزایش سرانه فضاهای فرهنگی و اجتماعی و کاهش فاصل طبقاتی شمال و جنوب تهران حاکی از رشد تهران طی این سالها داشته است.

او در ادامه اضافه کرد: امروزه در جهان به قدرت ارتباطات پی برده اند و آن را لازمه پیشرفت در امور می دانند و باید گفت جهان قدرت سخت را کنار گذاشته و در پی آن است با قدرت نرم به اهداف خود دست یابد.

بابایی با بیان اینکه عوامل شهرداری طی این سالها مشکلات بسیاری را متحمل شده اند تا آسایش وآرامش شهروندان تامین شود گفت: هنر ارتباطات و روابط عمومی رساندن این تلاش ها به مردم است.

شهردار منطقه 6 با اشاره به ایکه طی ده سال گذشته در زمینه های نرم افزاری و سخت افزاری تلاش بسیاری شده است تصریح کرد: وظیفه تنویر افکار عمومی به عهده روابط عمومی هاست.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج