جامعه هتلداران خراسان و اتحادیه هتلداران خراسان رضوی نامه‌ای اعتراضی به استاندار خراسان رضوی نوشتند.

 

به گزارش خبرگزاری موج، جامعه هتلداران خراسان و اتحادیه هتلداران خراسان رضوی در پی اقدامات شهرداری منطقه ۷ در نامه‌ای به استاندار استان خراسان رضوی خواستار پیگیری موضوع شدند.

در این نامه خطاب به رشیدیان، استاندار استان خراسان رضوی آمده است: همانگونه که مستحضر هستید مقارن با دهه کرامت و میلاد پربرکت حضرت رضا(ع) مسئولان شهرداری منطقه ۷ مشهد اقدام به پلمپ هتل بین‌المللی قصر نمودند حال آنکه در این هتل زائران حضور داشتند و هتل یک پروژه ساختمانی نیمه‌کاره نیست که چند کارگر ساختمانی ساده در آن کار کنند و بتوان این چنین با آن برخورد کرد.

در بخش دیگری از نامه تصریح شده است که آیا سرمایه‌گذار باید به فکر جذب مخاطب، افزایش بهره‌وری و کارآفرینی بیشتر باشد یا همواره آماده مقابله با اجرائیات شهرداری؟

در این نامه آمده است: ما خادمان بی‌نشان و سرمایه‌گذاران صنعت گردشگری استان به عنوان بازوان و حامیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و مجموعه حاکمیت کشور در ارائه خدمات به زوار آستان ملک پاسبان رضوی می‌باشیم و دست یاری خود را به سوی حضرت عالی و جمیع مسئولین فهیم، جهادگر مخلص و آزاده‌ شهر و دیارمان دراز می‌کنیم و یاری پدرانه و حکیمانه را مسئله داریم.