در آستانه سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) طرح «کرامت با سلامت» با محوریت اطعام روزه داران نیازمند با افطاری های سالم و همچنین با در نظر داشتن سنت حسنه برپایی مراسم افطار و اطعام روزه داران با تلاش اداره سلامت منطقه ۲۲ و با مشارکت خیرین کانون های سلامت این منطقه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر وثوقی، معاون اجتماعی و فرهنگی، ضمن اعلام این خبر در این باره گفت: اداره سلامت منطقه ۲۲ همزمان با روز پانزده رمضان المبارک سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت و به منظور بهره گیری از فیوضات معنوی این ماه با مشارکت خیرین کانون های ده گانه سلامت محور و دیگر کانون های مردمی با هدف اکرام و اطعام نیازمندان با برپایی سفره افطاری سالم با عنوان «کرامت با سلامت» میزبان ۱۵۰ نفر از شهروندان محروم در محله سرو آزاد منطقه ۲۲ خواهد بود.

وثوقی افزود: با توجه به اینکه ماه مبارک رمضان زمینه تقرب الهی و همچنین سلامت اجتماعی، روانی و جسمی را برای انسان فراهم می سازد. این ماه فرصت مناسبی است تا انسان به این جایگاه والا چه از نظر روحی و چه جسمی برسد. برای رسیدن به این مقصود اداره سلامت طرح «کرامت با سلامت» را با مشارکت خیرین کانون های سلامت محور و مردمی با برپایی سفره ی افطاری سالم روز دوشنبه ۳۱ خرداد ۹۵ در مدرسه شهید ستاری محله سرو آزاد(پیکانشهر) اجرا خواهد کرد.