معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 از اجرای عملیات روکش آسفالت در 5 خیابان منطقه خبر داد و گفت: تعویض روکش آسفالت خیابان ها به منظور سهولت در عبور و مرور و افزایش ایمنی شهروندان صورت می گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، سیدرامین حسینی نژاد با بیان اینکه اجرای روکش آسفالت در بلوار دوستان، خیابان فاطمی، خیابان جمالزاده شمالی، خیابان جهان آرا و خیابان کارگر صورت گرفته است ادامه داد: در ماه مرداد بالغ بر 700 متر مربع از سطح خیابان های منطقه روکش آسفالت شد.

او توضیح داد: اجرای روکش آسفالت در بلوار دوستان به مساحت 180متر مربع، اجرای روکش آسفالت در خیابان فاطمی به مساحت  150متر مربع،  اجرای روکش آسفالت در خیابان  جمالزاده شمالی به مساحت  145 متر مربع، اجرای روکش آسفالت در خیابان  جهان آرا به مساحت 85 متر مربع و  اجرای روکش آسفالت در خیابان کارگر به مساحت  125 متر مربع صورت گرفته است.

معاون فنی و عمران شهرداری منطقه 6 تصریح کرد: در عملیات عمرانی تعویض آسفالت، کنترل ترافیکی محدوده رعایت شده و اصلاحات هندسی مورد نیاز نیز صورت گرفته است.

حسینی نژاد با اشاره به اینکه خیابان های منطقه به صورت مستمر رصد می شود ادامه داد: در صورت خرابی و نیاز به اصلاح، تعویض روکش آسفالت آن خیابان در دستور کار قرار می گیرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج