معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از برپایی بازارچه توانمندسازی با تولیدات زنان سرپرست خانوار در راستای جشنواره فرهنگی هنری داستان تابستان خبر داد و گفت: بازارچه تولیدات زنان سرپرست خانوار با بیش از 5 غرفه تا 18 شهریور در پارک لاله برپا است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، مهرشاد الله ویردی با بیان اینکه معاونت اجتماعی نگاه ویژه ای بر توانمندسازی زنان سرپرست خانوار و ایجاد اشتغال برای آنها دارد گفت: خوداتکایی و استقلال اقتصادی افراد و خانواده های نیازمند از طریق مهارت آموزی، ایجاد اشتغال و در اختیار گذاشتن غرفه فروش محصولات بر همین اساس صورت می گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 توضیح داد: تولیدات مشاغل خانگی این غرفه ها  شامل  روتختی و رو بالشتی گلدوزی شده، پوشاک، وسایل تزیینی، هنری و صنایع دستی از ساعت ۸ لغایت 23 در بوستان لاله دایر است.

الله ویردی با اشاره به برگزاری جشنواره داستان تابستان در بوستان لاله توضیح داد: این جشنواره تا 20 شهریورماه با ویژه برنامه های فرهنگی و هنری و با دعوت از گروه های نمایشی و موسیقی در میدان آبنمای پارک لاله برگزار شده و روزانه بیش از هزارنفر تماشاگر دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج