رئیس اداره بازرسی منطقه 6 از برگزاری کارگاه آموزشی 1888 در سرای محلات سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه6، محمد حسین زارع هنجنی رئیس اداره بازرسی منطقه ضمن اعلام این خبر گفت : این کارگاه های آموزشی با توجه به لزوم آموزش در بین دانش آموزان مدارس به عنوان جامعه ی هدفی مهم در امر فرهنگ سازی و آموزش پذیری به طور ویژه و متمرکز در دبیرستان  کوثر و همچنین سرای محلات جهاد، ایرانشهر و یوسف آباد با هدف آشنایی هر چه بیشتر شهروندان با نحوه عملکرد و فعالیت های سامانه نظارت همگانی 1888 و ارتقاء سطح مسئولیت پذیری و مشارکت آنان در اداره امور شهری برگزار شد.

رئیس اداره بازرسی منطقه 6 در ادامه اظهار داشت : در این کارگاه های آموزشی علاوه بر بیان وظایف این سامانه، راه های ارتباطی با این سامانه از جمله تلفن 1888 ، پیام کوتاه و سایت به دانش آموزان  و شهروندان، توزیع بروشور و هدایایی تبلیغاتی در بین حاضرین و جلسات پرسش و پاسخ و اهدای جوایز همراه بود.

وی در ادامه به اهمیت آموزش اشاره کرد و گفت: آموزش از پایه، هویت اجتماعی انسان را شکل می دهد و بی توجهی به این موضوع هزینه های سنگین و لطمه های جبران ناپذیری را به مدیریت شهری تحمیل خواهد کرد.

رئیس اداره بازرسی منطقه 6  همچنین به اهمیت حضور پر رنگ دانش آموزانه در خصوص ارائه پیشنهادات و انتقادات و همکاری با سامانه 1888 اشاره کرد  و خواستار همکاری بیشتر  شهروندان در این راستا شد.

در پایان این جلسه، کارشناسان و مسوولین حاضر به گفت و گو با ناظرین پرداخته و ضمن بهره گیری از نقطه نظرات و پیشنهادات آن ها به سؤالات و ابهامات مطروحه پاسخ دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج