تودیع و معارفه پریسا مقتدی و پیمان شریعتی رؤسای سابق و جدید مجموعه تئاتر شهر برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تودیع و معارفه پریسا مقتدی و پیمان شریعتی رؤسای سابق و جدید مجموعه تئاتر شهر روز گذشته ۱۲ مردادماه با حضور مرتضی باقرنژاد مشاور اجرایی معاونت امور هنری، مهدی شفیعی مدیر کل هنرهای نمایشی، سعید اسدی دبیر جشنواره بین المللی تئاتر فجر، داوود فتحعلی بیگی مدیر کانون تخصصی نمایش های آئینی سنتی، کیوان نخعی مدیر روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی و مدیران واحدهای مختلف مجموعه تئاترشهر برگزار شد.

مهدی شفیعی در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و مدیریت پریسا مقتدی در زمان تصدی ریاست مجموعه تئاتر شهر گفت: تغییر مسئولیت ها به معنی جدا شدن یک فرد از مجموعه همکاران اداره کل نیست و حتما در جایگاه دیگری حضور خانم مقتدی را در جمع همکاران خواهیم داشت.

وی با اشاره به تغییر شرایط تئاتر در اثر گسترش فضای تولید و اجرا تأکید کرد که مجموعه تئاتر شهر قطب تئاتر کشور است و انتظار می رود که همچون گذشته نقش مؤثر خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا کند.

مدیر کل هنرهای نمایشی در این جلسه به بخش هایی از فعالیت‌های دوره مدیریت مقتدی در مجموعه تئاتر شهر اشاره کرده و همدلی و همراهی تمامی کارکنان مجموعه در مسیر تولید تا اجرای آثار نمایشی را یکی از نکات مورد توجه اداره کل هنرهای نمایشی در خصوص برنامه‌های پیش رو بیان کرد.

شفیعی گفت: مجموعه تئاتر شهر بیش از پیش باید نقش خود را به عنوان پایگاه اصلی تئاتر ایفا و این نیاز وجود دارد که تمامی کارکنان و مسئولان این مجموعه نسبت به تمامی فرآیند تولید و اجرای یک اثر نمایشی احساس مسئولیت داشته باشند.

وی در بخش دیگر این مراسم به سابقه فعالیت‌های هنری و مدیریتی پیمان شریعتی اشاره کرد و افزود: مدیریت این مجموعه نیاز به مدیر عملیاتی مشرف به تمامی بخش‌های مجموعه دارد که پیمان شریعتی واجد این شرایط است.

شفیعی با بیان این نکته که وی با حفظ سمت معاونت اداره کل به عنوان رییس مجموعه تئاتر شهر انتخاب شده است، تصریح کرد: این پیوستگی می تواند به بسیاری از امور اداری سرعت بخشیده و تسهیل کننده امور باشد چرا که شریعتی به عنوان معاون اداره کل در جریان تمامی مسائل مرتبط با مرکز قرار دارد.

در ادامه این مراسم پریسا مقتدی از تمامی همکارانش در مجموعه تئاتر شهر تشکر کرده و ضمن مرور فعالیت های انجام شده در زمینه بازسازی و استمرار اجراها برای پیمان شریعتی آرزوی موفقیت کرد.

داوود فتحعلی بیگی، سعید اسدی، پیمان شریعتی و محمد جعفریان مدیر روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر به طور جداگانه از زحمات پریسا مقتدی قدردانی کردند.