نمایش «مرز» و «تن‌ها» از آثار گروه تئاتر زندگی به کارگردانی جعفر مهیاری در شهر وورزبورگ آلمان به صحنه رفت.

به گزارش خبرگزاری موج، نمایش «مرز» به کارگردانی جعفر مهیاری و بریتا شرام کار مشترک گروه تئاتر زندگی و کمپانی نیونرپلتز آلمان در شهر وورزبورگ روی صحنه رفت.

نمایش «مرز» که دور اول اجرای خود را در اردیبهشت و خردادماه سال جاری در فرهنگسرای اندیشه پشت سر گذاشت؛ در دور دوم اجراهای خود از تاریخ ۱۴ تا ۲۴ ماه جولای(۲۴ تیر تا ۳ مردادماه) در سالن اختصاصی کمپانی نیونرپلتز در شهر وورزبورگ آلمان اجرا شد.

همچنین نمایش «تن‌ها» اثر دیگری گروه تئاتر زندگی به کارگردانی جعفر مهیاری و بازی سعید ابک از ۴ مردادماه تا ۱۴ مردادماه در کمپانی «نیونرپلتز» به صحنه رفته است.

«مرز» نمایشی بی‌کلام و متکی بر حرکت است که روایت‌گر درگیری دو گروه است که بر سر مرز زمین‌های خود در ستیز هستند؛ اما طی اتفاقاتی سرانجام میانشان صلح و دوستی برقرار می‌شود. در این نمایش به نوعی ماهیت و ضرورت وجود مرزها از اساس به چالش کشیده می‌شود و با ترکیب نور، موسیقی، لباس، دکور و بازی بدنی بازیگران و با رویکردهای پرفورمنس آرت به صحنه خواهد رفت.

جعفر مهیاری به عنوان نویسنده و سعید ابک، برند استولبرگ، آناهیتا صفی خانی، کریستینا فورستر بازیگران نمایش «مرز» را تشکیل می‌دهند. همچنین معصومه آرواز و مینا آریایی دستیاران کارگردان هستند.