دو فیلم از مسعود کیمیایی، در هفته فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سالن سینما تک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید.

به گزارش خبرگزاری موج، از موزه هنرهای معاصر تهران، فیلم هایی از ابراهیم حقیقی، سهراب شهید ثالث، محمدرضا اصلانی و شاپور قریب نیز در هفته فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در روزهای شنبه و یکشنبه پنجم و ششم تیر ماه ساعت ۱۷ در این سالن به نمایش در می آید.
در پنجمین و ششمین روز از نمایش منتخبی از فیلم های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، روز شنبه پنجم تیرماه ساعت ۱۷، فیلم های «معلم همه بچه های ایل» ساخته ابراهیم حقیقی به مدت ۱۰ دقیقه، «سپید و سیاه» ساخته سهراب شهید ثالثبه مدت ۱۰ دقیقه، «چنین کنند حکایت» ساخته محمدرضا اصلانی به مدت ۴۱ دقیقه و فیلم «پسر شرق» ساخته مسعود کیمیایی به مدت ۳۹ دقیقه به نمایش گذاشته می شود. بر اساس این گزارش، یکشنبه ششم تیر ماه فیلم «هفت تیرهای چوبی» ساخته شاپور قریب به مدت ۴۸ دقیقه و فیلم «اسب» ساخته مسعود کیمیایی به مدت ۵۵ دقیقه به نمایش در می آید. پس از نمایش «اسب»، جلسه نقد و بررسی این فیلم با حضور مسعود کیمیایی در سالن سینما تک موزه برگزار می شود. علاقه‌مندان می‌توانند برای استفاده از برنامه های نمایش فیلم های کانون به صورت رایگان و آزاد، تا دهم تیرماه ساعت ۱۷به غیر از روز دوشنبه هفتم تیر ماه به موزه هنرهای معاصر تهران مراجعه کنند.