معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: امروز میدان دفاع از دین و اسلام تغییر یافته و به مرزهای دور از ایران اسلامی رفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر مصطفی ایزدی در اردوگاه هفت تیر رامسر تصریح کرد: شهدا با بصیرت و تابع ولایت بودند که به رسالت خویش به درستی عمل کردند.

وی با بیان اینکه دشمن همواره بیدار بوده و به دنبال خاموشی چراغ انقلاب است، اظهار کرد: امروز دشمن درصدد است تا دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی را مخدوش کند. معاون راهبردی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دشمن به اقتدار، قدرت و حرکت رو به جلوی انقلاب اذعان دارد و آنها ایران اسلامی را به عنوان قدرت منطقه ای شناختند. ایزدی اظهار کرد: به تعبیر رهبری بزرگداشت شهدا تکریم ارزش های ناب انقلابی است و شهدا خوش درخشیدند و بر عهد خود با خدای خود ایستادند. وی با بیان اینکه امروز میدان دفاع از دین و اسلام تغییر یافته و به مرزهای دور از ایران اسلامی رفته است، گفت: باید بدانیم دفاع در منطقه برای دین و تقویت امنیت انقلاب اسلامی است. وی تصریح کرد: تقابل حق و باطل در هر عرصه ای وجود دارد و مختص یک زمان نیست و پیروزی و فتح برکت ایمان که رزمندگان اسلام با توکل بر خدا این مسیر را پیش بردند و این مسیر همچنان ادامه دارد.