رئیس مجلس با اشاره به ساخت بیمارستان هزارتختخوابی قم گفت: شهرداری قم باید مساعدت‌های لازم برای تسریع در ساخت بیمارستان هزار تختخوابی شهر قم را انجام دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی لاریجانی عصر امروز در دیدار با سقائیان‌نژاد شهردار قم اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌ها و اولویت‌ها در توسعه خط‌های مترو در شهر قم مدنظر قرار گرفته و اهتمام جدی برای تکمیل آن صورت ‌گیرد.

رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: شهرداری قم با حمایت و هماهنگی بیشتر زمینه تسریع در افتتاح ایستگاه‌های مترو در مناطق پرتردد این شهر را فراهم کند تا مشکل رفت و آمد مردم و زائران برطرف شود.

لاریجانی با اشاره به ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قم بیان کرد: باید نیازهای درمانی مردم شهر قم حل شود و تمامی سازمان‌های ذی‌ربط با هماهنگی زمینه رسیدگی به مشکلات درمانی مردم را فراهم کنند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: شهرداری قم باید مساعدت‌های لازم برای تسریع در ساخت بیمارستان هزار تختخوابی ‌‌را انجام دهد.

سقائیان‌نژاد شهردار قم نیز در این دیدار گزارشی درخصوص فعالیت‌های انجام شده در زمینه ساخت مترو و منوریل در شهر مقدس قم به رئیس مجلس ارائه داد و تاکید کرد شهرداری قم مسائل مطرح در زمینه ساخت بیمارستان هزار تختخوابی قم را نیز پیگیری می‌کند.