عضو کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی حادثه تروریستی اهواز خبر داد.

مجید ناصری نژاد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج اظهار داشت: حادثه تروریستی اهواز یک حادثه تلخ و دردناک است، لذا باید اقداماتی انجام دهیم که این حادثه دیگر در هیچ نقطه ای از کشورمان رخ ندهد و مجلس در این زمینه آماده هرگونه همکاری با دستگاه های اجرایی و نهادهای اطلاعاتی و امنیتی است.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا در جلسه سه شنبه شب کمیسیون امنیت ملی که به منظور بررسی حادثه تروریستی اهواز برگزار شد، شرکت داشته است؟ گفت: بله. از سوی کمیسیون دعوتی شده بود و من نیز به همراه تعداد زیادی از نمایندگان در این جلسه حضور داشتم.

نماینده مردم شادگان در خانه ملت تصریح کرد: جلسه خوبی برگزار شد. نمایندگان، وزرا و مسوولان امنیتی کشور که در جلسه حضور داشتند، با تاکید بر حساس بودن وضعیت کشور و خوزستان و لزوم آماده بودن برای مقابله با توطئه های پیچیده کشور اتفاق نظر داشتند.

ناصری نژاد افزود: همه تاکید داشتند که بیشتر آماده باشیم و بیشتر دقت کرده و با توجه به اینکه توطئه های دشمن بیشتر و پیچیده تر شده است، باید تلاش بیشتری برای حفظ امنیت مردم داشته باشیم.

وی بیان داشت: خوشبختانه بار دیگر ملت ایران ثابت کردند که پای ارزش های اسلام و انقلاب ایستادگی کرده و حضور چشمگیر مردم در مراسم تشییع پیکرهای پاک و مطهر شهدای حادثه تروریستی اهواز این موضوع را اثبات کرد.

نماینده مردم شادگان در خانه ملت افزود: متاسفانه فیلم هایی از این مراسم در جلسه نشان داده شد که بسیار ناراحت کننده بود و نشان می داد که به صورت بزدلانه به مردم بی پناه شلیک کرده و ناجوانمردانه مردم بیگناه را به شهادت رساندند که نشان دهنده مظلومیت جمهوری اسلامی ایران است.

ناصری نژاد اظهار داشت: به شدت این موضوع از سوی مجلس پیگیری می شود و از وزیر کشور خواستیم که با جدیت موضوع را پگیری کند و حتی مقرر شد تا روز یکشنبه آینده جلسه غیرعلنی مجلس برگزار شود و با حضور مسوولان دستگاه های مربوطه بیشتر حادثه تروریستی اهواز و ابعاد آن را برای شناسایی نقاط ضعف بررسی کنیم.