عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات سخیف مشاور ولیعهد ابوظبی گفت: امارات وارد بازی خطرناکی شده و باید در حد توان خودش صحبت کند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، روز گذشته و بلافاصله پس از حادثه تروریستی اهواز، عبدالخالق عبدالله مشاور ولیعهد ابوظبی در توییتی ادعاهای سخیفی را مطرح کرد.

در واکنش به این اظهارات علاءالدین بروجردی در گفتگو با خبرنگار موج اظهار داشت: ما به این فرد نصیحت می کنیم که با آتش بازی نکند.

وی تاکید کرد: امارات به عنوان کشور کوچکی در منطقه باید به میزان حجم توان خودش صحبت کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی افزود: اظهارات مشاور ولیعهد ابوظبی مصداق بارز حمایت از تروریسم است، چرا که در حادثه تروریستی اهواز جمع قابل توجهی از هموطنانمان به ویژه چند فرد عادی و حتی یک کودک خردسال به شهادت رسیده اند و حمایت از این اقدام، نشانه آشکار حمایت از تروریست ها است.

نظر بروجردی درباره امارات

بروجردی تصریح کرد: بیان این سخنان نشان می دهد که امارات وارد بازی خطرناکی شده و توصیه ما این است که چنین روش نادرستی را متوقف کنند.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار موج مبنی بر اینکه آیا حادثه تروریستی اهواز از سوی مجلس بررسی می شود، گفت: عصر امروز با دعوت از نهادهای اطلاعاتی و وزارت خارجه، حادثه تروریستی اهواز و راهکارهای مقابله با این حادثه و برخورد با عوامل و ریشه ها را بررسی کرده و نتایج را اعلام خواهیم کرد.