رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: ترساندن مردم با تهدیدهایی چون تحریم و تبلیغ کردن در رابطه با آثار سو تحریم برای تضعیف روحیه عمومی، شایعه وقوع جنگ، سست کردن اعتماد مردم به نظام با بد نام کردم مسئولان قوا، مایوس کردن مردم از خود و دستاوردهای انقلاب از فعالیت های عملیات روانی دشمن علیه کشور ماست.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، سید مصطفی میر سلیم در نشست بزرگداشت روز خبرنگار که در دفتر حزب موتلفه اسلامی برگزار شد اظهار کرد: تحریم های جدید با روی کار آمدن رئیس جمهور آمریکا شروع شد.

وی افزود: مهمترین رفتاری که مشاهده کردیم کناره گیری قلدرمآبانه آمریکا از برجام و تحریم های همه جانبه اقتصادی بود که علیه ایران مطرح شد.

وی ادامه داد: ستاد ویژه ای در خزانه داری آمریکا تشکیل شد و با ابزارهایی که از ۱۲ سال گذشته استفاده کرد برای تقویت تحریم ها و اثر بخشی تحریم های جدید لذا برخی از اقدامات آنها امروز سریعتر به نتیجه می رسد برخی از این اقدامات علنی است و این اقدامات یک پشتوانه ویژه دارد.

میرسلیم یادآور شد: این اقدامات یک پستیبانی عملی و روانی ویژه دارد و کاملا هماهنگ با اقدامات عملی است و صحنه عملکرد آن در فضای مجازی است.

وی افزود: ما در حزب موتلفه از رسانه ها و خبرنگاران انتظار داریم که از شگردهای دشمن غفلت نشود و نسبت به آنها انفعال نداشته باشید و در جهت خنثی کردن آن هشیارانه عمل موثر انجام دهید که به تقویت روحیه عمومی مردم منجر شود و انسجام میهنی و جلوگیری از تضعیف اتحاد اما و جلوگیری از اختلافات داخلی در برنامه کار شما باشد.

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بیان کرد: ما در حزب موتلفه از رسانه ها انتظار داریم از شگردهای دشمن غفلت نشود.

میرسلیم تصریح کرد: ترساندن مردم با تهدیدهایی چون تحریم و تبلیغ کردن در رابطه با آثار سوء تحریم برلی تضعیف روحیه عمومی، شایعه وقوع جنگ، سست کردن اعتماد مردم به نظام با بد نام کردم مسئولان قوا، مایوس کردن مردم از خود و دستاوردهای انقلاب از فعالیت های عملیات روانی دشمن علیه کشور ماست.

وی در پایان گفت: همچنین مطرح کردم دروغین باب مذاکرات بدون قید و شرط برای تطمیع کسانی که گرایش به سازش داشته اند و ایجاد تضعیف حکومت از دیگر اقدامات عملیات روانی دشمن است و تا پایان سال ادامه خواهد داشت.