دستیار ارشد رئیس مجلس در امور بین‌الملل، راه‌اندازی جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران را اثبات کننده اقتدار جمهوری اسلامی خواند.

به گزارش خبرگزاری موج، راجح صابر عبود الموسوی سفیر عراق در تهران عصر سه‌شنبه (۹ مرداد ماه) با حسین امیرعبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس و مدیر کل امور بین الملل دیدار و گفتگو کرد.

عراق در بهترین حالت در منطقه قرار خواهد گرفت

امیرعبداللهیان در این دیدار برگزاری موفقیت آمیز انتخابات پارلمانی در عراق را تبریک گفت و این انتخابات را گام مهمی در تحکیم و تقویت بنیان‌های مردم‌سالاری در کشور عراق خواند. وی افزود: خوشحالیم که کشور عراق در مسیر ثبات و امنیت حرکت می‌کند. قطعا به حول و قوه الهی عراق در بهترین حالت در منطقه قرار خواهد گرفت.

دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل گفت: امیدوارم با شروع به کار پارلمان و تشکیل دولت جدید، ملت و دولت عراق با حفظ وحدت و یکپارچگی از مشکلات عبور کند. اطمینان داریم رجال سیاسی و دینی عراق با درایت و آینده‌نگری کشور را به بهترین نحو اداره خواهند کرد.

امیرعبداللهیان با اشاره به اقدامات خصمانه و راه اندازی جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران، آن را اثبات کننده اقتدار جمهوری اسلامی ایران خواند و افزود: دشمنان منطقه نقش سازنده و نفوذ مثبت ایران در منطقه را هدف گرفته‌اند.