نماینده مردم صومعه سرا از هیات رییسه مجلس خواست که در خصوص وضعیت بازار گوشت و مرغ جلسه غیرعلنی برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری موج، نماینده مردم صومعه سرا در تذکر شفاهی از هیات رییسه مجلس خواست که در خصوص وضعیت بازار گوشت و مرغ جلسه غیرعلنی برگزار شود که مسعود پزشکیان خطاب به وی، گفت که این جلسه قرار است با حضور وزرای مربوطه و کارشناسان برگزار شود.

وی افزود: نیاز ضروری مردم گوشت مرغ و گوشت قرمز است. امروز مرغداری‌ها به خاک نشسته‌اند، در این دو یا سه ماه گذشته هزینه‌های مرغداری‌ها آنقدر افزایش پیدا کرده که همه در حال رها کردن تولید هستند. آقای پزشکیان خواهش می‌کنم در این خصوص جلسه‌ غیرعلنی بگذارید چرا که وضعیت تولید مرغ و گوشت قرمز در کشور به سوی نابودی می‌رود. در شهرستان ما ۱۸۰ مرغداری وجود دارد که اکنون بیش از ۷۵ درصد آن مرغداری‌ها در حال تعطیل کردن هستند.

نماینده مردم صومعه سرا ادامه داد:‌ رییس بانک مرکزی نمی‌تواند پاسخگوی مردم باشد، قیمت ارز و سکه در حال افزایش است، وزیر اقتصاد باید پاسخگو باشد.

مسعود پزشکیان رییس جلسه علنی امروز مجلس در پاسخ به تذکر دلخوش در خصوص برگزاری جلسه اضطراری درباره موضوع مرغ و گوشت قرمز، گفت: روز گذشته در هیات رییسه در این خصوص جلسه داشتیم. قرار شد پیشنهاد شما در خصوص قیمت‌ها و وضعیت این موضوع در جلسه مطرح شود و وزرای مربوطه و کارشناسان دعوت شوند تا در این خصوص صحبت کنیم.