نماینده مردم رشت با اشاره به دخالت و رانت‌خواری برخی سیاسیون در اداره تیم فوتبال «سپید رود رشت» گفت: نمایندگان رشت می‌کوشند به روند فعالیت این تیم ورزشی کمک کنند.

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در گفتگو با فاطمه باقری خبرنگار خبرگزاری موج؛ با اشاره به دخالت‌های سیاسی در اداره تیم فوتبال «سپید رود رشت» گفت: تا زمانی که تیم سپیدرود در رده پایین جدول مسابقات فوتبال قرار داشت کسی سراغی از این تیم نمی‌گرفت اما در حال حاضر که این تیم به دسته یک جدول مسابقات صعود کرده، شاهد ورود برخی رانت‌ها به این مسئله هستیم.
وی افزود: نمایندگان رشت می‌کوشند به روند فعالیت این تیم ورزشی کمک کنند اما بدون شک رانت‌خواری در هدایت تیم سپیدرود مشکل‌ساز است و باید از آن جلوگیری کرد.
کوچکی‌نژاد خاطرنشان کرد: سیاسیون نباید در ورزش دخالت کنند برای مثال چرا باید معاون سیاسی استاندار به این مسئله ورود کند.
وی در پایان افزود: پیشنهادات زیادی برای هدایت تیم «سپید رود رشت» مطرح می‌شوند و برخی معتقدند این تیم باید به شهرداری رشت سپرده شود اما از نظر من شهرداری نه می‌تواند تیم‌داری کند و نه می‌تواند مخارج اداره این تیم را بپردازد.