وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت برنامه‌هایی برای افزایش قدرت خرید مردم، اشتغال‌زایی و رفع مشکلات اساسی آنها دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی ربیعی اظهار داشت: دولت بدون وجود نخبگان و استفاده از دانش و تجربه آنان حرکت خاصی نمی‌تواند انجام دهد.

وی چهارشنبه‌‌ شب در نشست با مدیران، نخبگان و بازنشستگان ایلام اضافه کرد: وجود نخبگان و پیشکسوتان عرصه‌های مختلف از جمله تأمین اجتماعی زمینه‌های توسعه و پیشرفت را فراهم آورده و بدون بهره‌مندی از دانش آنان این مهم مسیر نیست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد: دولت از جمله وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برنامه‌هایی در خصوص افزایش قدرت خرید مردم، اشتغال‌زایی و رفع مشکلات اساسی مردم‌ دارد و در این راه برنامه‌ریزی مدونی صورت گرفته است.

این مسؤول اضافه کرد: بدون تردید دولت به موفقیت‌های روزافزون خواهد رسید و باید با یأس و ناامیدی در جامعه مقابله کرد و در این راه هرچه در توان داریم به کار خواهیم بست.

ربیعی تصریح کرد: برای تحقق برنامه‌های مدون شده نیازمند ایجاد کانون‌های توسعه و اشتغال برای شناسایی استعداد‌های اقتصادی، فرهنگی و عمرانی هستیم و این مهم باید از مناطق روستایی کشور از جمله روستا‌های استان ایلام آغاز شود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه به استان ایلام دین دارم، گفت: هدف از تشکیل این نشست شنیدن صحبت‌ها و مشکلات نخبگان و فرهیختگان استان ایلام بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج