آیت الله هاشمی شاهرودی با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای مسافربری گفت: استاندارد سازی ناوگان هوایی کشور و تامین و تجهیز زیرساخت های آن با سرعت هر چه بیشتری در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل ارتباطات و تشریفات دفتر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله هاشمی شاهرودی در پیامی ضمن تاکید بر لزوم استاندارد سازی ناوگان هوایی کشور، با بازماندگان حادثه سقوط هواپیمای مسافربری شرکت آسمان ابراز همدردی کرد. 

متن پیام رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

سانحه تلخ و غم انگیز سقوط هواپیمای مسافربری مسیر تهران-یاسوج و جان باختن تعدادی از هموطنان عزیزمان در این سانحه هوایی موجب تالم خاطر اینجانب شد.

این ضایعه تاسف بار را  به پیشگاه  امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده ها و بازماندگان داغدار آن عزیزان، ملت شریف ایران و مردم خوب و نجیب استان کهگیلویه و بویر احمد تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

امیدوارم با توجه به تکرار گاه به گاه چنین حوادث و سوانح تلخی در کشور، استاندارد سازی ناوگان هوایی کشور و تامین و تجهیز زیرساخت های آن با سرعت هر چه بیشتری در دستور کار قرار گیرد و مسئولان ذی ربط نیز با دقت به  بررسی علت وقوع سانحه اخیر پرداخته و نتیجه آن را به مردم نیز  ارائه دهند.

سید محمود هاشمی شاهرودی

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج