فرمانده کل سپاه در کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: یکی از معجزات انقلاب اسلامی حفظ انقلاب است که با همه تلاشی که دشمنان برای متوقف‌کردن آن دارند این انقلاب همچنان پرچمش بلند است و با افتخار مسیرش را ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، فرمانده کل سپاه طی مراسم در سیستان و بلوچستان با بیان نکاتی پیرامون انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی همچنان پرچمش بلند است.

سردار سرلشکر محمدعلی جعفری افزود: یاد شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع‌مقدس، شهدای مدافع حرم، شهدای راه امنیت کشور به‌ ویژه شهدای این خطه از ایران را گرامی می‌داریم.

فرمانده کل سپاه با تشکر از برگزاری کنگره ملی شهدای سیستان و بلوچستان گفت: امیدوارم این نشست پر برکت باشد و شهدا دست ما را در تحقق هدف‌هایی که همه ما دنبال می‌کنیم، بگیرند.

سردار محمدعلی جعفری فرمانده‌کل سپاه پاسداران


وی در ادامه با تبریک ورود انقلاب اسلامی به چهلمین سال پیروزی افزود: با وجود همه دشمنی‌ها که همه شاهد آن هستیم، این انقلاب همچنان پویا، زنده و پیش‌رونده در حال جلو رفتن و رسیدن به اهداف خودش در ابعاد بیرونی و داخلی است.

یکی از معجزات انقلاب اسلامی حفظ انقلاب است

سردار جعفری اضافه کرد: یکی از معجزات انقلاب اسلامی حفظ انقلاب است که با همه تلاشی که دشمنان برای متوقف‌کردن آن دارند این انقلاب همچنان پرچمش بلند است و با افتخار مسیرش را ادامه می‌دهد. امروز به حول و قوه الهی و تلاش نیروهای نظامی و انتظامی و مردم این استان، امنیت برقرار است.

سردار جعفری گفت: دشمنی دیگر علیه انقلاب اسلامی که نتوانست پیروز شود، تحمیل جنگ 8 ساله بود. جنگی بزرگ و طولانی که می‌توانست کشور را به نابودی بکشاند که مقاومت مردمی و جانانه همت شهیدان و خانواده‌های آنان مایه سرافرازی و پیروزی شد.

مهمترین دستاورد جنگ تحمیلی این بود که می توان با دست خالی برای امنیت تلاش کرد

وی یادآور شد: مهمترین دستاورد جنگ تحمیلی این بود که ملت‌های دیگر به این باور رسیدند که با دست خالی می‌توان برای امنیت، نظام و انقلاب تلاش کرد و این انقلاب اسلامی ایران در منطقه الگو و نمونه است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج