وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با تأکید بر اینکه کار مردم را باید به خود مردم بسپاریم، گفت: دولت نیز باید کمک کند تا موانع و مشکلات سد راه بخش خصوصی برداشته شود.

به گزارش خبرگزاری موج، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با حضور در شهرستان ملایر با تاکید بر اینکه باید کار مردم را باید به خود مردم بسپاریم گفت: دولت باید به مردم کمک کند.

منصور غلامی عصر امروز در آیین افتتاحیه طرح‌های آموزشی دهه فجر در ملایر با بیان اینکه انقلاب اسلامی دستاوردهای بزرگی برای ملت ایران داشته است، اظهار کرد: امروز شاهد این دستاوردها و برکات آن برای مردم عزیز ایران هستیم.

وی با تأکید بر اینکه استکبار جهانی علاقه‌ای به تشکیل حکومت اسلامی، پیشرفت و توسعه ایران نداشته است، گفت: با وجود موانع مختلف مسئولان و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی برای خدمت به مردم تلاش می‌کنند.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بیان کرد: با وجود کاستی‌ها و نقص‌ها همواره مردم علاقه و پایبندی خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را حفظ کرده‌اند.

ملت ایران همواره پشتیبان نظام بوده و هستند

وی با بیان اینکه ملت ایران همواره پشتیبان نظام بوده و هستند، افزود: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن علاقه خود به نظام و انقلاب و نیت خیر خود را نشان خواهند داد.

غلامی در ادامه با تقدیر از سرمایه‌گذاران و افرادی که برای توسعه و اشتغال در کشور تلاش می‌کنند، تصریح کرد: نمونه‌هایی از توفیقات بی‌نظیر این افراد در استان همدان و شهرستان ملایر وجود دارد.

کمک دولت به مردم

وی با بیان اینکه مجموعه‌هایی که توسط بخش خصوصی مدیریت می‌شوند با توجه به مدیریت خوب معمولا مجموعه‌های پایداری هستند، ادامه داد: دولت بر این مجموعه‌ها نقش نظارتی دارد.

وی یادآور شد: تمام طرح‌هایی که از سوی دولت مورد حمایت قرار می‌گیرد در هیأت دولت و کمیسیون‌های مربوطه با دقت بررسی می‌شوند.

غلامی با اشاره به حمایت‌های خوب دولت تدبیر و امید از طرح‌های بخش خصوصی، اظهار کرد: امیدواریم با حمایت‌های صورت‌گرفته شاهد پیشرفت و توسعه بیشتر بخش خصوصی و اشتغال بیشتر در کشور و استان همدان باشیم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج