عارف گفت: جهت‌گیری موضع اصلی فراکسیون امید این است که ما جلوی افزایش قیمت‌ها را بگیریم و این در طول جلسات کمیسیون تلفیق در زمان بررسی لایحه بودجه هم اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا عارف درباره موضع فراکسیون امید نسبت به افزایش قیمت حامل های انرژی گفت: کمیسیون تلفیق رقم پیشنهادی دولت برای افزایش قیمت را رد کرده اما نتیجه نهایی در روزی مشخص می شود که قرار است نمایندگان نظر بدهند. 

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر در حال بررسی اعلام موضع رسمی فراکسیون امید در این باره هستیم، افزود: باید منتظر جلسات بررسی لایحه بودجه 97 در صحن علنی بود و طبیعتا پیشنهادهایی که در صحن مطرح می‌شود را بررسی خواهیم کرد.

عارف همچنین تصریح کرد: جهت‌گیری موضع اصلی فراکسیون امید این است که ما جلوی افزایش قیمت‌ها را بگیریم و این در طول جلسات کمیسیون تلفیق هم اعلام شد و تلاش ما این است که از طریق نمایندگانمان در کمیسیون تلفیق بودجه را به سمت اقشار آسیب‌پذیر و حل مشکلات معیشتی مردم دنبال کنیم. اقدامات خوبی هم در این رابطه صورت گرفته است. اینکه این اقدامات کفایت می‌کند یا خیر هنوز به جمع‌بندی روشنی نرسیده‌ایم.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین اعلام کرد: در طول روزهای آینده جلساتی را در فراکسیون امید خواهیم داشت که طی آن موضع‌گیری‌های رسمی خود را در خصوص افزایش قیمت حامل‌های انرژی و همچنین موضوع گرانی اعلام می‌کنیم که پس از جمع‌بندی‌های نهایی آن را به مردم اعلام می‌کنیم.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج