نماینده مردم شاهین شهر و میامی در مجلس شورای اسلامی گفت:کمیته شفاف سازی باید فوراً این حادثه را بررسی کند و گزارش آن به مردم ارائه شود.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه 26 دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی ضمن تسلیت درگذشت خدمه نفتکش سانچی گفت: حادثه ای که در این کشتی رخ داد موجب تاسف همگان شده است، لذا مجلس باید کمیته شفاف سازی در این باره تعیین کند تا مسائل مربوط به کشتی جمع بندی شود و جلوی شایعاتی که این روزها در فضای مجازی منتشر می شود، گرفته شود.

نماینده مردم شاهین شهر و میامی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:کمیته شفاف سازی باید فوراً این حادثه را بررسی کند و گزارش آن به مردم ارائه شود.

مسعود پزشکیان در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: روز یکشنبه لاریجانی به کمیسیون امنیت ملی ماموریت داد که این مسئله را پیگیری کند و بنده از کمیسیون امنیت می خواهم که ابعاد این حادثه را مورد بررسی قرار دهد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم نباید به شایعاتی که در برخی رسانه ها منعکس می شود، توجه کنند و اخبار را از سیستم های دولتی و امنیتی دریافت کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج