فرمانده کل ارتش با اشاره به موضع‌گیری و حمایت ترامپ از مسائلی که اخیرا در کشور شکل گرفت، گفت: دشمنی ریشه‌دار سردمداران آمریکا عمیق و بسیار جدی است. آن‌ها حتی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز دشمنی ریشه‌داری با ملت ایران داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش که در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سخن می‌گفت با اشاره به ابعاد گسترده دفاع مقدس بیان کرد: ملت بزرگ ایران در طول هشت سال دفاع مقدس به رهبری امام خمینی (ره) یک معجزه بزرگ را به وجود آوردند. دفاع مقدس ابعاد متعددی دارد که هر یک از آن‌ها برای همه زمان‌ها یک قوت و قدرت ایجاد کرده است.

پرداختن جدی و قوی‌تر به دفاع مقدس ضرورت دارد

وی افزود: با پرداختن جدی و قوی‌تر می‌توان نتیجه‌های بهتری گرفت. ما از دفاع مقدس درس‌های مختلفی گرفته‌ایم، از جمله آن‌ها می‌توان به این موارد اشاره کرد که دشمنی‌ها را به ما نشان داد، از سوی دیگر چگونگی مقابله با آن را به ما بازآموزی کرد و به ما آموخت که چگونه می‌توانیم از گردنه‌های سخت و مشکلات با موفقیت عبور کنیم.

همه سازمان‌ها موظف هستند که از بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس  حمایت کنند

سرلشکر موسوی درباره ارتباط ارتش با بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس توضیح داد: این بنیاد متعلق به همه گروه‌ها و سازمان‌ها یا اقشاری است که در دوران دفاع مقدس حضور داشته‌اند. کار این بنیاد حفظ و نشر آثار مرتبط با دفاع مقدس است و همه سازمان‌ها موظف هستند که از این بنیاد حمایت کنند چرا که این بنیاد به اشکال هنری مباحث مرتبط با دفاع مقدس را بیان می‌کند.

فرمانده کل ارتش در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به موضع‌گیری و حمایت ترامپ از مسائلی که اخیرا در کشور شکل گرفت، بیان کرد: این موضوع بسیار ساده است و نیاز به تحلیل سیاسی ندارد. دشمنی ریشه‌دار سردمداران آمریکا عمیق و بسیار جدی است. آن‌ها حتی پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز دشمنی ریشه‌داری با ملت ایران داشتند، بنابراین طبیعی است که از هر رخنه و گسلی استفاده کنند اما اکنون شکست خورده‌اند و بعدها نیز شکست خواهد خورد.

در جریان بازدید سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش از نمایشگاه دستاورد و عملکرد مراکز استانی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ۳۰ متن نمایشی دفاع مقدس، نماهنگ اسطوره سپاه و نرم‌افزار بازدید مجازی از مراکز فرهنگی دفاع مقدس رونمایی شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج