نایب رئیس سابق مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی بیکار ننشستند، تاکید کرد: مقابله با تهدیدهای دشمن نیاز به صبر و بصیرت دارد، آگاه باشیم و از توطئه های دشمنان غافل نشویم.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد در مراسم بزرگداشت 9 دی در امامزاده یحیی(ع) ساری با بیان اینکه باید پیام خداوند متعال را بشنویم و به آن متعهد باشیم، اظهار کرد: باید در راه خداوند و آرمان های الهی صبور بود.

ابوترابی با بیان اینکه اگر به ریسمان الهی چنگ زده ایم باید اهل استقامت و صبر باشیم، تاکید کرد: آحاد جامعه اسلامی باید حق را بشناسد و در کنار آن ثابت قدم باشند.

وی گفت: بدون صبر و استقامت پیروزی نهایی میسر نخواهد شد.

ابوترابی فرد با بیان اینکه صبر زمینه موفقیت را فراهم می کند، اظهار کرد: اگر راه حق را شناختیم باید در این راه صبور باشیم.

عضو هیات حل اختلاف قوای سه گانه خاطرنشان کرد: اگر رزمندگان در جبهه های حق علیه باطل به پیروزی رسیدند و افتخار آفریدند به خاطر صبر بر مشکلات پیش رو بود.

وی با بیان اینکه جامعه باید از صبر گروهی بهره مند باشند تا پیروزی واقعی حاصل شود، تصریح کرد: اگر مردم در صحنه نباشند قدرت حکومت دینی به رخ کشیده نمی شود.

امت اسلامی باید صابر باشد تا به قدرت برسد

نایب رئیس سابق مجلس شواری اسلامی با بیان اینکه امت اسلامی باید صابر باشد تا به قدرت برسد، تاکید کرد: سرویس های جاسوسی، ابر قدرت ها و امپریالیسم متحد شدند تا امت اسلامی و ایران را به زانو در اورند اما موفق نشدند چرا که مردم همیشه در صحنه هستند.

ابوترابی تاکید کرد: مشکلات اقتصادی و معضلات فرهنگی با صبر جمعی حل خواهد شد.

وی دشمنان را صبور در مبارزه با انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: استکبار جهانی نمی تواند از قدرت های منطقه ای ایران چشم بپوشاند لذا برای رسیدن به اهداف خود صبر و ایستادگی می کند.

این مسوول با بیان ارکان مملکت بر اساس آموزه های الهی ایجاد شده است، اظهار کرد: باید ملت و جوانان حرکت کنند تا دولت اسلامی محقق شد تا زمینه جامعه اسلامی ایحاد شود.

ابوترابی فرد گفت: مردم باید با صبر و اتکال به خداوند این راه را ادامه دهند و مراقب توطئه ها باشند.

سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی بیکار ننشستند

و با بیان اینکه سرویس های اطلاعاتی و جاسوسی بیکار ننشستند، تاکید کرد: مقابله با تهدیدهای دشمن نیاز به صبر و بصیرت دارد، آگاه باشیم و از توطئه های دشمنان غافل نشویم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج