مشاور نظامی فرمانده کل قوا گفت: آمریکا بایستی بداند که سال‌هاست از مرکب فرمانروایی در دهکده جهانی پیاده شده است و بی‌جهت ادای آن روزها را از خود در نیاورد و همپای جامعه جهانی در چارچوب مقررات جهانی گردن نهد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی نظامی فرماندهی کل قوا با صدور بیانیه‌ای نسبت به شکست طرح پایتختی بیت المقدس از جانب آمریکا برای رژیم صهیونیستی واکنش داد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

نه بزرگ 128 کشور بزرگ جهان به آمریکا در سازمان ملل و دفاع تمام قد از حقوق مشروع فلسطین در پایتختی قدس شریف برای فلسطینی‌ها نقطه عطفی است در تاریخ سیاسی جهان و‌ آمریکا فهمید که دیگر ابرقدرت خود محور جهان نیست با وجود این نیکی هیلی همچنان به فتنه ادامه می‌دهد یک روز نمایش خنده‌دار درباره موشک‌های یمن و متهم کردن ایران بدون هیچ‌گونه دلیل و روز دیگر رای منفی یک نفره در شورای امنیت که با پاسخ کوبنده سازمان ملل مواجه شد. آمریکا بایستی بداند که سال‌هاست از مرکب فرمانروایی در دهکده جهانی پیاده شده است و بی‌جهت ادای آن روزها را از خود در نیاورد و همپای جامعه جهانی در چارچوب مقررات جهانی گردن نهد.

و اگر نه در مسیر خطرناک و پر پیچ و خمی که حرکت می‌کند، سقوط خواهد کرد و کشورهای عرب منطقه نیز بایستی خود را با کشورهای منطقه هماهنگ کنند و تک روی سعودی و امارات علیه یمن را متوقف کنند و آن‌ها بدانند که از رابطه با صهیونیست‌ها برای آنها آبی گرم نمی‌شود به دامن اسلام برگردند و اتحاد اسلامی را حل کنند.

مشاور عالی نظامی فرماندهی معظم کل قوا

سرلشکر بسیجی سید حسن آقایی فیروزآبادی

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج