نماینده شیراز گفت: در کشور ما به ازای هر 10 هزار نفر که تحت پوشش تأمین اجتماعی در تمام استان‌ها هستند دو تخت وجود دارد در حالی که در استان فارس به ازای هر 10 هزار نفر 0.9 تخت وجود دارد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، فرج الله رجبی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 29 آذر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر کار و تعاون و رفاه اجتماعی گفت: بیش از یک سال و اندی است که مذاکره درباره احداث بیمارستان تأمین اجتماعی شیراز با سرمایه‌گذاری خارجی انجام شده است و گروه‌هایی از هیأت مدیره تأمین اجتماعی و شرکت خانه‌سازی در این راستا به خارج از کشور رفته‌اند و از طرف مقابل هم آمده‌اند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: وزیر محترم گروهی را فرستادند و به فرموده خودشان با تغییر مشخصات 60 میلیارد تومان تخفیف گرفتند اما همچنان این موضوع در هیأت امنای تأمین اجتماعی مانده است.

رجبی افزود: به اطلاع همه دوستان و وزیر محترم می‌رسانم که در کشور ما به ازای هر 10 هزار نفر که تحت پوشش تأمین اجتماعی در تمام استان‌ها هستند دو تخت وجود دارد در حالی که در استان فارس به ازای هر 10 هزار نفر 0.9 تخت وجود دارد.

وی تصریح کرد: آقای وزیر من از این که شما برای یک امر مبرهن و واضح آنقدر مردد هستید، نگران نیستم، آقای وزیر من از این نگران هستم که وزیر جایگاه وزارت داشته باشد و با قدرت وزیر صحبت کند و با آن قدرت هم تصمیم گیری کند.

رجبی در تذکر دیگری به وزیر ورزش و جوانان خاطر نشان کرد: در استان فارس یک تیم لیگ برتری فوتبال بانوان داریم بنابراین باید از این تیم حمایت‌های لازم را به عمل آوریم و این در حالی است که صلاح نیست دختران مردم برای حامی از یک اسپانسر به اسپانسر دیگر رجوع کنند و این خلاف شأن جمهوری اسلامی ایران و ورزش است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج