رئیس سازمان بسیج ایجاد داعش و گروه‌های تکفیری را کار آمریکا دانست و اعلام کرد دشمن با نابودی داعش آرام نمی‌نشیند.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج در  مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه سید الشهداء (ع) استان تهران با اشاره به آثار انقلاب گفت: این انقلاب تحفه  نادر خداوند عالم است که نه تنها مردم ایران که خداوند متعال به تمامی آزادی خواهان دنیا ارزانی داشت.

سردار غیب پرور انقلاب اسلامی را ذی قیمت خواند و تاکید کرد: باید این لطف بی منتها را پاس داریم چرا که برای بوجود آمدن و بقای این انقلاب خون‌های پاکی تقدیم شده است.

وی با اشاره به نام سپاه استان تهران که سپاه سید الشهدا نام گذاری شده تاکید کرد: ما پاسداران مفتخریم که در ذیل عنایت سید الشهدا ع همواره پاسداری از انقلاب را انجام داده ایم و به وجود این امام عزیز و تحت نام و شخصیت والای ایشان انقلاب اسلامی شکل گرفته و جان گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه افزود: امام امت که بنیان گذار این انقلاب بود شاگرد مکتب حسین بن علی (ع) بود که توانست راه را باز کند و این انقلاب را به ثمر نشاند.

وی با اشاره به حضور مردم در پشتیبانی از انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد : هزاران درود بر شرف مردم ایران که امام شان را درک کرده و رها نکردند تا آنجا که همچون یاران سید الشهدا جان خود را در راه انقلاب بذل کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، انقلاب اسلامی را آرزوی تمامی اولیاء و انبیای الهی دانسته و تاکید کرد: ما مکلف به امانت داری از این هدیه بزرگ الهی هستیم که خداوند سبحان پس از امام امت، قائدی بزرگ و شخصیتی عظیم همچون امام خامنه ای را بر ما ارزانی داشت.

وی به دشمنی نظام سلطه علیه نظام اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: دشمنان هیچ گاه از عداوت کینه توزانه خود کوتاه نیامده و نباید ساده انگارانه تصور کرد دشمن غدار و مستبد و زورگو و بی اخلاق همچو آمریکا دست از دشمنی‌اش بر خواهد داشت.

سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین

در تمامی مشکلات بشریت استکبار ذی نفع است

سردار غیب پرور افزود: در تمامی مشکلات بشریت استکبار ذی نفع است و همواره بایستی با مقاومت مقابل او ایستاد.

وی با اشاره به ایام عملیات کربلای 4 گفت: در جنگ 8 ساله دست جنایت آمریکا عیان بود و پس از جنگ نیز آمریکا همواره به سایر بلاد اسلامی تعرض کرده و جنایت‌های بی شماری را بر سر مردم مظلوم افغانستان، یمن، فلسطین و... وارد آورده است.

 ایجاد گروه‌های تکفیری، کار آمریکا بود

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همین خصوص تصریح کرد: بر کسی پوشیده نیست که ایجاد گروه‌های تکفیری، کار آمریکا بوده و قطعا دشمنی آمریکا و ایادی اش، همواره ادامه خواهد یافت.

وی توطئه‌های فتنه انگیز آمریکا را یاد آور شده و ادامه داد: آمریکا روزی آرام خواهد گرفت که ایران اسلامی را از دین ، هویت و استقلال تهی کند و به کمتر از این هم راضی نخواهد شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج شهادت فلسطینیان مظلوم را به دست رژیم غاصب صهیونیستی تاسف بار خواند و گفت: خداوند همواره رحمت خود را بر ما نازل می‌کند همچون نابودی داعش که هیچکس تصورش را نمی‌کرد که این اتفاق به این زودی رقم بخورد.

وی ادامه داد: برچیده شدن بساط داعش معجزه و لطف خداوند سبحان بود که به واسطه مجاهدت مدافعان حرم و ایستادگی ملت محقق شد.

سردار غیب پرور وظیفه  امروز را در قبال نعمت امام و رهبری انقلاب؛ ایستادگی دانست و تاکید کرد: صحنه دفاع پیشِ رو بسیار پیچیده تر از گذشته شده و برای حفظ و نگهداری انقلاب در عرصه‌های مختلف باید مجاهدانه پاسداری کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همین خصوص افزود: باید مراقب باشیم که به زخارف دنیا آلوده نشده و مجاهدانه کار کنیم تا امر فرج تسهیل شود.

وی با اشاره به حضور مردم در جای جای صحنه انقلاب گفت : مردم همواره ثابت کرده‌اند که دینشان را به انقلاب ادا کرده‌اند و بر ما پاسداران و مسئولین است که اولین وظیفه خود را مردم داری قرار دهیم.

مادامی که خادم مردم باشیم برکات الهی بر ما ساری و جاریست 

سردار غیب پرور همچنین گفت: مادامی که خادم مردم باشیم برکات الهی بر ما ساری و جاریست و انقلاب اسلامی اقتضاء می‌کند به پشتوانه مردم در تمامی سنگرها حاضر بوده و از ارزش‌های انقلاب حفاظت و حراست کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: در جمهوری اسلامی اگر باور کنیم که مسئولیت‌ها نزد ما امامت است بدون شک دوران مسئولیت، سنگر خدمت و افتخار خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج