معاون هماهنگ کننده ارتش دریادار حبیب الله سیاری صبح امروز طی سخنانی در همایش سراسری فرماندهان به تبیین تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در موضوع ارتقای توان رزمی برای رویارویی با تهدید به ویژه در وضعیت کنونی جهان اشاره کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، معاون هماهنگ کننده ارتش دریادار حبیب الله سیاری صبح امروز طی سخنانی در همایش سراسری فرماندهان به تبیین تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در موضوع ارتقای توان رزمی برای رویارویی با تهدید به ویژه در وضعیت کنونی جهان پرداخت و افزود: اهمیت تبیین تدابیر فرماندهی معظم کل قوا در حکم انتصاب امیر فرماندهی محترم کل ارتش و نیز انجام هماهنگی لازم میان همه ی فرماندهان در جهت اجرایی شدن سیاست های قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا  و ستاد کل نیروهای مسلح از نکات مهم در برگزاری این همایش می باشد.


سیاری افزود: تبیین جهت گیری های امیر فرماندهی محترم کل ارتش ج. ا. ا برای اجرایی شدن تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و همچنین تبیین انتظارات امیر فرماندهی محترم کل ارتش ج. ا. ا از فرماندهان و مدیران و کارکنان ارتش ج. ا. ا از دیگر مباحث مهم این همایش است.


معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: فردا نیز ( 29 آذر ) همایش با اهداف یاد شده همچنان برقرار است امیدواریم مدیران و فرماندهان حاضر بیشترین بهره از نکات گفته شده را ببرند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج