معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح خطاب به نتانیاهو گفت: نتانیاهو از اقدام ورزشکار ما بسیار ناراحت شد و پیغام داد، شما ظاهراً ما را نمی‌شناسید، من به او می‌گویم شما ما را نشناخته‌اید، این شما هستید که اراده ملت‌های مسلمان را نمی‌بینید.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار علی عبداللهی معاون هماهنگ کننده ستاد کل نیروهای مسلح در مراسم صبحگاه ستاد کل نیروهای مسلح اظهار داشت: امروز میزبان یکی از پهلوانان و قهرمانان کشورمان آقای علیرضا کریمی هستیم که با اقدام پهلوانانه خود دشمنان را ناراحت و ناامید کرد.

وی افزود: علت دعوت و حضور آقای کریمی بخاطر این است که ایشان علاوه بر قهرمانی یک اقدام پهلوانانه بسیار بزرگی را انجام دادند و برای دومین بار حاضر نشدند در برابر کشتی‌گیر رژیم جعلی صهیونیستی قرار گیرد.

سردار عبداللهی ادامه داد: اینکه آقای کریمی برای دومین بار از مدال خود گذشت، بیانگر اراده و یک تصمیم بزرگ و روح پهلوانی است و یک پیام برای همه دشمنان ما دارد و آن این است که آحاد جامعه ما، اعم از رزمنده، قهرمان، هنرمند، دانشجو و استاد دانشگاه همه در یک جهت حرکت می‌کنند و آن هم دفاع از خون شهدا است.

معاون هماهنگ کننده ستاد کل تصریح کرد: ما از ایشان تشکر می‌کنیم که در کسوت سربازی توفیق خدمت رسانی به نظام مقدس جمهوری اسلامی را داشتند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه ما این روزها از جانب استکبار جهانی شاهد به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی هستیم، این اقدام قطع به یقین نابودی رژیم صهیونیستی را جلو خواهد انداخت و اتحاد و وحدت مسلمانان را دو چندان خواهد کرد.

سردار عبداللی در واکنش به اظهارات مقامات صهیونیست گفت: نتانیاهو از اقدام ورزشکار ما بسیار ناراحت شد و پیغام داد، شما ظاهراً ما را نمی‌شناسید، من به او می‌گویم شما ما را نشناخته‌اید، این شما هستید که اراده ملت‌های مسلمان را نمی‌بینید، شما ظاهراً هنوز پیام جنگ 33 روزه را دریافت نکردید. اراده مسلمانان را در برابر سلاح و تجهیزاتان درک نکردید، اگر میدانی در آینده باشد قطعا این اراده را دوباره به شما و اربابانتان نشان خواهیم داد.

در پایان این مراسم از علیرضا کریمی که در مسابقات جهانی کشتی حاضر به مسابقه با حریفی از رژیم صهیونیستی نشد تقدیر به عمل آمد.

علیرضا کریمی هم اکنون درحال گذراندن خدمت سربازی در قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج