رئیس ستاداجرایی فرمان حضرت امام (ره) در پیامی پایان داعش را به سردار سلیمانی تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، متن پیام محمد مخبر دزفولی خطاب به سردار سلیمانی به این شرح است:
سردار سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی

سلام علیکم

سلام خدا بر شهیدان ...

سلام خدا بر بزرگمردانی که حماسه هایی از جنس خون و ماندگاری آفریدند ...

سلام خدا بر مجاهدان باموالهِم و انفُسِهِم طریق محبت و ایمان، کسانی که همواره با رشادت خود فصل زرینی در تاریخ بشریت به یادگار گذاردند ...

امروز نه برای ملت ایران، بلکه برای همه بشریت روز بزرگیاست. روزی که همه کفر و پلیدی با هدف خدشه به اسلام عزیز غده سرطانی داعش را ایجاد و پرورش دادند تا بتوانند به زعم خود خاک بر چهره این طریق سعادت بپاشند ولی خبر نداشتند که خاک بر خورشید می پاشند و طرفی نمی بندند.

امروز ملت بزرگ ایران به این فرزندان شجاع، آگاه و فداکار خود می بالد و یاد شهدای مدافع حرم هیچگاه از اذهان این مردم رشید پاک نخواهد شد.ای کاش امروز امام عزیز هم در میان ما بود و این صحنه ها را نظاره میکرد که نسل برخاسته از انقلاب چگونه با پرچمداری خلف صالحش از مظلوم دفاع می کند و هیچ ظلمی را در هیچ نقطه ای از عالم بر نمی تابند.

بر شهدای این مسیر چون همدانی ها، شاطری ها و حججی ها باید درود فرستاد و بر مادرانی که این رشیدمردان در دامانشان رشد کردند مرحبا گفت.

این پیروزی بزرگ را به رهبر معظم انقلاب، ملت بزرگ ایران، شما دلیر مرد عزیز و همه همسنگرانتان در این مسیر تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال برای شما توفیق و برای برای مردم ایران سعادت و رستگاری آرزومندم.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج