معاون پارلمانی رئیس جمهور روز دوشنبه با انتشار پیامی، ضمن ابراز همدردی با خانواده های آسیب دیدگان زمین لرزه اخیر، جان باختن جمعی از هموطنان مان در مناطق زلزله زده استان های کرمانشاه و ایلام را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، حسینعلی امیری در این پیام با ابراز تاسف از تلفات و آسیب های این حادثه، با هموطنان زلزله زده ابراز همدردی کرده و نوشته است:بدون تردید مردم غیور و سختکوش استان‌های مرزی کرمانشاه و ایلام بویژه شهرستان‌های قصرشیرین و سرپل ذهاب که در طول دفاع مقدس فداکاری‌های بی‌نظیری داشته اند، از این حادثه نیز سربلند بیرون خواهند آمد.

وی با قدردانی از نیروهای امداد و نجات و اقشار مختلف مردم این دو استان که از همان دقایق اولیه وقوع این حادثه به کمک آسیب دیدگان شتافته‌اند، افزود: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند مسئولان نیز از ساعات اولیه در صحنه امدادرسانی فعالانه حضور یافته ‌ند که امیدواریم با این کار جمعی، قدری از آلام آسیب دیدگان کاسته شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در پایان ضمن عرض تسلیت به مردم شریف استان های کرمانشاه و ایلام بویژه به خانواده‌های آسیب دیده، از خداوند عزوجل برای جان باختگان این زلزله غفران و رحمت الهی و  برای مجروحان و مصدومان شفای عاجل مسالت نموده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج