دانشجویان شرکت کننده در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در بیانیه ای تاکید کردند: نباید اجاز داد که تجربه مذاکره بی نتیجه با آمریکا و خیانت دوباره آن ها فراموش شود.

به گزارش خبرگزاری موج، دانشجویان شرکت کننده در مراسم یوم الله ۱۳ آبان در پایان این مراسم با صدور بیانیه ای تاکید کردند:

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

استکبار جهانی و در راس آن دولت جنگ طلب آمریکا، شکل گیری حکومتی مردمی و دینی در ایران را آسیبی بزرگ به منافع و هیمنه خود ارزیابی می نمود. لذا از سال ها پیش از انقلاب اسلامی با حمایت از دولت جنایت کار پهلوی در مقابل خواست ملت ایران ایستادگی کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز با فتنه انگیزی های قومی و نژادی در چهارگوشه کشور و تلاش برای برنامه ریزی کودتا علیه انقلاب اسلامی و نیز با پناه دادن به شاه قاتل نشان داد برخلاف شعار های عوام فریبانه  خود هیچ ارزشی برای خواست ملت ها قائل نیست.

البته دولت آمریکا در کمتر از دو قرن در سراسر جهان کارنامه ای کم نظیر از جنگ افروزی و جنایت علیه انسان ها دارد و از همین رو  در جهان و خصوصا منطقه غرب آسیا مغضوب ملت هاست.

۳۸ سال از اقدام حماسی دانشجویان پیرو خط امام در تسخیر لانه جاسوسی شیطان می گذرد و در گذر این سال ها هیچ تغییری در سیاست ها و  رفتار دولت مردان آمریکائی رخ نداده است و امروز نیز به اشکال مختلف به دشمنی خود علیه ملت ایران و ملت های مستقل منطقه ادامه می دهد. گاهی با ابزار تحریم ظالمانه و گاهی با تلاش برای تضعیف و تجزیه کشور های منطقه به سود رژیم کودک کش اسرائیل.

اینکه مقامات رسمی دولت آمریکا در اظهارات خود به تشکیل داعش توسط دولت آمریکا اعتراف می کنند به خوبی نشان می دهد که آمریکائی ها هرجا لازم ببینند ملت ها را قربانی منافع خویش می کنند.

بنابراین امیدوار کردن مردم به لطف خیالی استکبار جهانی از این پس خیانتی فراموش نشدنی است. امروز همگان فهمیده اند که فریاد « مرگ بر آمریکا» نه از روی احساس و تندری بلکه از عقلانیت و واقع بینی ناشی شده است.

جالب اینجاست که حامیان دیروز همراهی با آمریکا نیز امروز آشکار و  نهان اعتراف می کنند که از مذاکره با آمریکا آبی گرم نخواهد شد. نباید اجاز داد که تجربه ی مذاکره بی نتیجه با آمریکا و خیانت دوباره آن ها فراموش شود. همزمان تلاش برای بهبود وضعیت اقتصادی و مبارزه با فساد را از لوازم پیشرفت توام با استقلال کشور و وحدت ملی می دانیم که در حقیقت مبارزه ای عملی با آمریکا و استکبار جهانی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج